Xвостокрутелка• 1 час назад
Купила белье с пуш-ап эффектом, а оно не удобно
Кто сталкивался? Можно привыкнуть или чтото поправить? Или выкинуть?
Пукимончиг• 1 час назад
А ця білизна і не створена для жінок, для жіночого комфорту. Ця білизна створена виключно для того, щоб жінки радували око чоловіка. Вас же має тішити, що ви радуєте око якогось Спірідона Васильовича, слюсаря з сусіднього під´їзду. Для жінок існують чудові бюстгальтери без кісточок та поролону, для підтримки грудей, не більше.
Цигарний шланг• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина
Труси с пушапом? Чи лиф?
А уже и трусы есть?))
барабанщица• 1 час назад
Не ваш размер или модель, сам по себе пушап неудобств не создает. Но на него нужно брать больший размер чашки. Если у вас обычно 75В, то пушап стоит попробовать 70С/D.
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Что за ерунда?
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
Что за ерунда?
Гуглите брафиттинг. Инжой, неофиточка
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Гуглите брафиттинг. Инжой, неофиточка
Есть такое понятие ’товары для дураков’. В данном случае-услуга.
Своего не предлагать• 53 минуты назад
Ответ дляЦигарний шланг
А уже и трусы есть?))
есть и давно))