yasya_moskolcova• сегодня в 08:16

Переїзд на західну Україну

Вітаю, у зв´язку з погіршенням умов та всіляким залякуванням нашої влади розмірковую на тему переїзду з Києва в більш безпечні регіони. Але постає одразу купа питань. Зі мною дитина , яка має перейти у 8 клас. Треба знайти місце в школі. Мені буде потрібна нова робота. Я промисловий конструктор одягу. Можу звісно працювати і закрійником, а в крайньому випадку і швачкою. Треба знайти квартиру. Як це все зробити дистанційно гадки не маю... Може хто порадить місто з швейними фабриками і де аренда не за всі гроші
Oksana0612• сегодня в 11:07
Ответ для_Твоя_подруга
А схидняки живут на территории, которая когда-то принадлежала российской империи. И да, там очень много этнических русских и это ни для кого не секрет. И для вас в том числе.
Так почему они не должны иметь право на самоопределение? Такое же как имеют закарпатцы?
Ви можете, як представники національної меншини висувати вимоги щодо реалізації своїх прав

Svitlo_• сегодня в 11:08
Ответ дляKURIS
Розгляньте Рівне
У нас є фабрика одягу голді, наберіть запитайте, там не погані зп
Ціни різні, залежить від району десь від 8000грн
Голді це колишній льонокомбінат чи на базі льонокомбінату? Бо на днях донька купила їхню спідницю, я по адресі виробництва бачу як льонокомбінат.
_Твоя_подруга• сегодня в 11:08
Ответ дляOksana0612
Для мене це секрет
Але позиції держави зараз така

За офіційною позицією української влади та законодавством, в Україні наразі відсутня юридично оформлена російська національна меншина. Державна політика та міжнародні партнери виходять із того, що існують громадяни України різних етнічних походжень та мов побутового спілкування, проте спеціальний статус національної меншини не поширюється на представників держави-агресора.
Ну т е у вас своей позиции нет по этому поводу?) Только позиция чата жпт?)
_Твоя_подруга• сегодня в 11:09
Ответ дляSvitlo_
то про яке самовизначення мова? Ви путаєте терміни.
Какие именно термины я путаю?
Оксана_12• сегодня в 11:10
Ответ для_Твоя_подруга
Ну т е мужчины, которые сейчас в зсу и говорят на русском - они не люди? Или что вы хотели сказать тем, что нужно быть человеком?
Вони люди. А та, хто своїм чсв колупає чужий біль - ні. Все досить просто. Не варто прикриватись зсу, ви не там. Ви припхали свій символ ворога до тих, у кого теж є чоловіки в зсу і щось від них хочете. Добра, розуміння, прийняття. А самі не здатні на елементарну емпатію.
KURIS• сегодня в 11:10
Ответ дляSvitlo_
так це колишній льонокомбінат, знаю там сусідка працює, у них все там дуже сучасне, все гарно організовано, як закордоном
Svitlo_• сегодня в 11:10
Ответ для_Твоя_подруга
Какие именно термины я путаю?
Самовизначитись можна з національністю. А вибрати мову ви собі можете любу. Але ви не є нац.меншиною.
_Твоя_подруга• сегодня в 11:11
Ответ дляОксана_12
Ну вот приехала семья русскоязычного воина на запад Украины. Всю жизнь они на русском разговаривали. Им нельзя теперь так? Они хуже, чем семья ухылянта, котрый на украинском говорит?
Oksana0612• сегодня в 11:11
Ответ для_Твоя_подруга
Позицію щодо реалізації прав національних меншин в Україні визначаються державними органами.
Я всього лише написала відмінність російськомовних і етнічних угорців чи румун на території України.
І чому не варто їх порівнювати
Хоча на побутовому рівні російка мова в Україні не заборонена

_Твоя_подруга• сегодня в 11:13
Ответ дляSvitlo_
Я как раз и являюсь нац меньшинством)
Я еврейка).
И если вы меня назовёте жидовкой- вас накажут. А если я вас хохлом- то мне ничего не будет. И это забавно для меня)
Оксана_12• сегодня в 11:13
Ответ для_Твоя_подруга
Можна. Але поряд ходят родини україномовного воїна, якого вбили, закатували чи не можуть знайти завдяки тим, хто розмовляє російською. І не варто дивуватись, що вас ототожнюють з ними, а не з воїном зсу.
Svitlo_• сегодня в 11:14
Ответ дляKURIS
Я теж знаю. Є знайомі дівчата, що працювали з нашого містечка. Просто вони по старому говорять - льонокомбінат. І бачила фотографії - гуртожитку. Взагалі класні сучасні кімнати.
_Твоя_подруга• сегодня в 11:15
Ответ дляОксана_12
А почему именно так отождествляют? Не знают как много российскоговорящих мужчин воюет?
Svitlo_• сегодня в 11:15
Ответ для_Твоя_подруга
Можна. Все можна. Але потрібно розуміти, що для матері чий син заганув, ця мова може бути ненависна. Кожен має права на свої почуття.
Svitlo_• сегодня в 11:16
Ответ для_Твоя_подруга
Я как раз и являюсь нац меньшинством)
Я еврейка).
Не назву. Я християнка, тому дуже поважаю євреїв.
_Твоя_подруга• сегодня в 11:16
Ответ дляSvitlo_
Так много чего может быть ненавистно. Зачем это переносить на незнакомых людей - вот в чем мой вопрос
KURIS• сегодня в 11:16
Ответ для_Твоя_подруга
Ви трішки не розумієте, російка мова як червона тряпка, хтось змовчить, а хтось ні, і не важливо воїн це і його сімя чи ні
це просто мова ворога
_Твоя_подруга• сегодня в 11:17
Ответ дляSvitlo_
Ну это вы. Не все так относятся к евреям. Хотя евреи, как и украинцы, все разные
_Твоя_подруга• сегодня в 11:19
Ответ дляKURIS
це просто мова ворога
Это не только язык врага. Это еще и язык нац меньшинства.
Мой основной вопрос в том - почему на западе нашей страны переносят ненависть к кацапам на меньшинство, которое пользуется их языком? Почему переносят ненависть на незнакомых людей

Oksana0612• сегодня в 11:19
Ответ для_Твоя_подруга
Я как раз и являюсь нац меньшинством)
Я еврейка).
На підставі якого документу накажуть?
_Твоя_подруга• сегодня в 11:21
Ответ дляOksana0612
На підставі якого документу накажуть?
Админ кодекса)
Oksana0612• сегодня в 11:23
Ответ для_Твоя_подруга
Админ кодекса)
Немає такого)
В Україні це слово не заборонено і часто вживається в літературі
За його вживання немає відповідальності
KURIS• сегодня в 11:24
Ответ для_Твоя_подруга
Ну от дивіться мене у Чехії обматюкали з ніг до голови почувши українську, у Польщі бють лице за українську, тому почувши російську люди зляться, але хтось скаже або змовчить (я злюсь, але змовчу) лице бити ніхто не буде
війна в цьому вина, до війни я нормально відносилась до російською, зараз ні відео, ні музику, ні мову не переношу, от вибачте, так вже сталось
Унция яда• сегодня в 11:25
Тема скатилась в языковое мракобесие.
Вернусь к теме: сначала искать работу по вашему профилю и с прицелом на хорошую зп. Швеи нужны всегде и везде, но это потому что там зарплата слезы, которой вам на аренду и жизнь с подростком очень впритык будет и текучки обычно страшные в таких местах.
Главный параметр для выбора это понимание вы едете на зиму условно, на пмж с прицелом на всегда или пересидеть активность обстрелов. Я бы смотрела таки Германию в вашем случае, а далее по ситуации. На западную всегда успеете. Все кого знаю, кто тоже выехал на западную переждать и с прицелом работать, все либо вернулись домой, либо выехали из страны. Потянуть простому рабочему аренду и жизнь, тем более вы одна, без мужчины - очень сложно.
_Твоя_подруга• сегодня в 11:28
Ответ дляOksana0612
Немає такого)
За його вживання немає відповідальності
Перепутала.
Это уголовка). Я просто знаю, что штраф. А штраф у меня ассоциируется с админкой.
Извините.
Christ1na• сегодня в 11:28
Ответ дляИрина_Конор
Непонятно зачем переходить
Для розумних людей все зрозуміло
_Твоя_подруга• сегодня в 11:28
Ответ дляKURIS
Ну т е вы считаете нормальными поляков, котрые бьют украинцев за украинский язык????
Oksana0612• сегодня в 11:32
Ответ для_Твоя_подруга
Перепутала.
Извините.
Так вживання слова ’ жид’ не відноситься до цих правопорушень.
Навіть в Ізраїлі і Європі його вживають
Прага, синагога на фото
МІН´ЮСТ: ВЖИВАТИ СЛОВО ’ЖИД’ НЕ ЗАБОРОНЕНО
Проведений Міністерством юстиції України аналіз не виявив норм, якими б заборонялося вживання слів ’жид’, ’жиди’ чи ’жидівка’. Але Мін´юст нагадує про недопустимість дискримінації.
Оксана_12• сегодня в 11:33
Ответ для_Твоя_подруга
Так це не раціо, це з іншої площини. Знати і відчувати - не одне і те ж.
Odyagayka• сегодня в 11:39
Ответ дляИрина_Конор
Попробуйте на зу поговорить по русски)
Ви серйозно, а де ви були взагалі в цій частині країни? В яких містах? В моєму місті було більшість містян російськомовних, і велика кількість лишилась. Де вас так образили, не відповіли вам, чи що з вами зробили?