Вітаю, у зв´язку з погіршенням умов та всіляким залякуванням нашої влади розмірковую на тему переїзду з Києва в більш безпечні регіони. Але постає одразу купа питань. Зі мною дитина , яка має перейти у 8 клас. Треба знайти місце в школі. Мені буде потрібна нова робота. Я промисловий конструктор одягу. Можу звісно працювати і закрійником, а в крайньому випадку і швачкою. Треба знайти квартиру. Як це все зробити дистанційно гадки не маю... Може хто порадить місто з швейними фабриками і де аренда не за всі гроші
Ответ дляабвгдейка1
Нет.Денег нужно очень очень много на приличное образование там,а не эти забегаловки
смотря в какой стране)
ТУ Вены, ТУ Мюнхена 700 с копейками евро в семестр. Не такие уж и огромные деньги.
Но, чтоб туда поступить нужно быть всего лишь не дураком: иметь сертификат немецкого С1-С2, высокий средний балл или высокий балл нмт, сдать на высокий балл вступительный экзамен из 90 вопросов на немецком ) совсем немного, в общем. Куда им до наших Университетов 😅