Барвіночка• 2 часа назад

Гінеколог не дав лікарняний

Це норм чи я просто заганяюсь?
Я прийшла до гінеколога на огляд після затяжних місячних, курсу гормонів, щоб вони зупинились, і зразу після слідуючих місячних, які розпочалися через день після відміни гормону. Усі ці 3 тижня мені було хреново, мене нудило, болів низ живота, спина, сильна кровотеча. Я лежала з піднятими ногами, намагалась не навантажуватися і прикладала золод. Це припало на мою відпустку. І тепер мені виходити на роботу. Я попросила про 3 дні лікарняних, щоб оговтатись, а цей кончений сказав що місячні це не хвороба і лікарняний не дають. Я сказала що я виснажена і втомлена, він сказав що також втомлений. Довбо´б!
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Так автор не просила відкрити лікарняний.
Я об этом прочла. Это ее ошибка.

Колишня муза• 1 час назад
Ответ дляБарвіночка
Не просто так. Якщо в мене троїться, обливає потом, хитає, та нема сил. Цього мало? Чи треба йти на роботу і коли вже там впаду в цеху, то тоді вже можна і лікарняний?
А три тижні назад вам же було нормально і лікарняний вам не потрібний був?
автор Барвіночка • 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Не потрібен, бо я сиділа дома, мала відпустку
Колишня муза• 1 час назад
Ответ дляБарвіночка
Бо ви дура, вибачте на слові.
Петриківна• 1 час назад
Япония, Испания, Индонезия, Замбия и Черногория вводят на государственном уровне специальные дни отдыха для женщин при болезненных менструациях. В Украине подобные инициативы и петиции иногда обсуждаются в обществе и СМИ, но на законодательном уровне они не закреплены.
автор Барвіночка • 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Бо ви дура, вибачте на слові.
Дяка
автор Барвіночка • 1 час назад
Короче жінки не кращі чоловіків🤮
Я думала проблема в статі
Колишня муза• 1 час назад
Ответ дляБарвіночка
Дяка
То запам´ятайте на далі Завжди беріть лікарняний у відпустці. Тоді відпустка продовжиться.
Яичница с беконом• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Перестаньте пить те гормоны и выпейте транексам
Вы такая умная, что капец. Какой у вас диплом интересно? У меня после чистки, 9 дней транексама, выделения не прекратились, пока не начала пить кок

Стрибну в гречку• 1 час назад
Ответ дляБарвіночка
Треба було брати лікарняний. Вам би продовжили відпустку на кількість днів лікарняного.
Але лікар гівнюк(((
Партизанка• 1 час назад
Ответ дляБарвіночка
Бо мала відпустку
так если во время отпуска наступает больничный, отпуск продляется на время больничного. а теперь шо уже.
Вкаблучках• 1 час назад
Так попросили бы семейного про больничный.
Гинеколог не открывает обычно больничный, у них ограниченный список случаев для больничного.
аромат Жука• 1 час назад
Ответ дляБарвіночка
Бо мала відпустку
Лікар мразота, а ви, вибачте, тупувата.