ПешитеБесАшипок• сегодня в 01:21

Что вы будете делать в этой ситуации?

Вот вы живете со своим мужем, и в какой то один из дней, ему говорят, что умерла его бывшая жена с которой у него трое детей. Он им помогал, все было ок, но жили они а матерью. А теперь ее нет. бабушки с дедушками старенькие, силы только на то, что смотреть за собой хотя бы. А детей трое: 14 мальчик, 9 девочка и младший, самый капризный мальчик 5 лет. Конечно он хочет забрать детей к вам в семью. Ваши действия:
заварний look• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
не тільки від фінансового. Я б наприклад ні фізично, ні психологічно не могла б взяти на себе виховання трьох чужих дітей. Мені це просто не під силу.
Я б змогла, дітей люблю, але для мене тут питання якісного способу життя для всіх дітей, в мене троє, освіта та забезпечення тягнуть багато фінансів. Ще троє, не потягнули б об´єктивно.

Ума Палата• 54 минуты назад
Ответ дляSvit_from_It
в смысле бляха он готов и хорошо? ЭТо его прямая обязанность до 18 лет содержать детей.
И от тцк спасётся )
Аноним с кешбеком• 38 минут назад
Ответ дляОндатрова шуба
Это точно, связаться с папашей с троими детьми, это надо быть вообще отбитой
А я такого знаю, у нього ще і в новому шлюбі дитина
Братья Капли• 33 минуты назад
Ответ длязаварний look
Я мала на увазі, що навіть якщо у людей є гроші, це не гарантує можливості і бажання виховання трьох дітей (ще й чужих). Але якщо грошей не вистачає, то звісно це сильно знижує можливості. У мене є одна дитина і я не розглядаю можливості стосунків з чоловіком з 3 дітьми. Для мене взагалі якщо родина приймає рішення народити трьох дітей, це повинні бути супер хороші стосунки і впевненість у спільному майбутньому і фінансовому забезпеченні, тому на чоловіків з 3 дітьми, навіть розлученими, я б навіть не подивилася. Я щиро не розумію, як можна народити 3 дітей і розлучитися.