Марафетчица• вчера в 23:43
під атаку РФ потрапили Roshen, Comfy, «Фора», «Аврора», «Нова пошта»
Київ і область уже близько 53 годин під безперервним ударом реактивних «Шахедів»: за дві доби в столиці 25 разів лунала тривога — під атаку РФ потрапили Roshen, Comfy, «Фора», «Аврора», «Нова пошта», UNICEF та українські видавництва.
27–28 серпня під ударами опинилися склади, логістичні центри, запаси товарів і продуктів:
📍Roshen — зруйнований склад готової продукції у Чубинському.
📍Comfy, «Фора», «Аврора» та «Будинок Іграшок» — пошкоджені або знищені розподільчі центри.
📍У Чубинському також знищено склад UNICEF із гуманітарною допомогою для постраждалих від війни дітей і сімей. Це вже другий склад фонду на Київщині, знищений за два місяці — липневі втрати оцінювали майже у $3,9 млн.
📍28 серпня у Святопетрівському повністю знищено депо «Нової пошти». Під час гасіння по локації били повторно.
📍Згорів і великий запас українських книжок — постраждали «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», Vivat, «Основи», Readeat та інші видавництва й книгарні.
📍Лише на одному книжковому складі згоріло понад 60 тисяч примірників, а Readeat попередньо оцінив свої втрати більш ніж у 23 млн грн.
📍Загалом на Київщині повідомляли вже про 14 пошкоджених складських приміщень за дві доби.
Під ударами опинилося практично все, що забезпечує повсякденне життя: продукти, техніка, посилки, гуманітарна допомога та книги 🤬
Зам. зав. Анонима• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Отбиваться, но не все это понимают и хотят
Дура
Тут надолго• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Ещё раз, кто предлагает переговоры?
Никто ничего не имеет против переговоров, но их нет, а просто перестать отбиваться это оккупация.
Весь минулий рік кому пропонували? Потужному.
Краще розкажіть як так ви типу служите в ЗСУ і весь час на порадниці сидите? І ввечері, і зранку.
І пані бот, досить людей окупацією лякати, не працює це