палка-копалка• 23 мая 2014

А какой фирмы керамический нож у Вас?

расскажите, какой нож у вас и какой лучше купить.Еще думаю, стоит ли набор покупать
doc83• 23 мая 2014
у меня два ножа Винзер. набор лучше не берите, они не дешёвые. попробуйте один, понравится, купите набор

автор Анна2014 • 23 мая 2014
Ответ дляdoc83
спасибо, здесь заказывали?
doc83• 23 мая 2014
Ответ дляАнна2014
спасибо, здесь заказывали?
нет, в Эпицентре покупали
marysya123• 23 мая 2014
у подруги гостила несколько дней, влюбилась в ее керамический винзер. теперь себе куплю обязательно! (=
автор Анна2014 • 23 мая 2014
Ответ дляmarysya123
поняла, спасибо... Значит надо Винзер покупать
КротоТо• 23 мая 2014
Керамічні ножі не варто куплять взагалі
Хіба що один, на пробу, щоб відбить охоту...
Весотехник• 23 мая 2014
Ответ дляКротоТо
Керамічні ножі не варто куплять взагалі
а почему?
КротоТо• 23 мая 2014
Тому що стійкість кромки керамічного ножа досить невисока.
Із часом він буде поступово викришуватися, доки ділянками не перетвориться на пилку.
А точить його можна лише дорогими алмазними точилками, і вартість заточки буде при цьому еквівалентна вартості ножичка.

Крім того, кераміка не окислюється.
І попадання маленької часточки, що відкололася від ножа, до організму також не дуже корисно для організму.
автор Анна2014 • 23 мая 2014
Ответ дляКротоТо
Керамічні ножі не варто куплять взагалі
у меня уже был один, но раскололся... мне нравился... А почему не надо покупать? наоборот, им полезно резать фрукты и овощи. Может я чего-то не знаю?

автор Анна2014 • 23 мая 2014
Ответ дляКротоТо

Крім того, кераміка не окислюється.
поняла, спасибо... У меня был Фиссман, попробую еще Винзер... Просто бережней с ним буду обращаться
КротоТо• 23 мая 2014
Ответ дляАнна2014
Найкращі керамічні ножі робить Kyocera.
Але ціна там зовсім не для українського ринку
Всі ці фісмани, вінцери та інші - це ліцензований китай, і вони можуть відрізнятися лише ручками та маркуванням, тому що фабрик - які спікають леза для ножів небагато.

Щоб лезо не викришувалося взагалі - треба погласти його до шкафчика та не користуватися
Викришування кромки, це звичайний просесс та відбувається кожного разу коли ви ріжете ножем до дошки. Від кожного механічного зусилля.
Те що ви йього не помітили на попередньому ножі - тому що він розбився раніше ніж викришування стало значним.

Перш ніж придбати ніж на кухню, задайте собі декілька питань, одне із яких:
- Чим ви будете точити ніж ?
OLGA686_2010• 23 мая 2014
Ответ дляКротоТо
Найкращі керамічні ножі робить Kyocera.

- Чим ви будете точити ніж ?
а какие тогда ножи покупать?
автор Анна2014 • 23 мая 2014
Ответ дляКротоТо
Найкращі керамічні ножі робить Kyocera.

- Чим ви будете точити ніж ?
я не дождалась времени, когда его надо было точить :)
КротоТо• 23 мая 2014
Ответ дляOLGA686_2010
а какие тогда ножи покупать?
Сталеві
Для пересічної домогосподарки це має бути ніж із нержавіючої сталі виду 40Х13-65Х13 (AISI 420-440).
Особисто я прихильник Трамонтіни, і них мені подобається майже весь асортимент.
Але можна інших виробників, для яких виробництво ножів - основний тренд.
Хіспанский Аркос, хельветський Вікторінокс/Венгер та інші більш дорогі та дешеві марки.

PS: Навіть серед нонеймових китайців зустрічаються непогані екземпляри, і їх тоді вже продають під розкрученими марками на зразок Вінцера, Рьондела та інших.
OLGA686_2010• 24 мая 2014
Ответ дляКротоТо
Сталеві

Спасибо! Я и не знала!