доброго дня хочу купити малому на рік таку машинку, у Львові таку знайти не можу щоб подивитися ,пощупати так сказати, тут є реальні фото, в кого була саме така машина розкажіть чи хороша якість, чи взагалі вартує купувати, всім дякую
ПС фото з оголошення продавця, вибачайте за плагіат
Ответ дляZayats83
Машинка с ручкой по-моему совсем не нужна, можно купить обычный толкатель по типу ретро (если маленький совсем) или автошка и велосипед с родительской ручкой намного удобней Вам
я не через ручку а швидше через бокові перекладини, думаю просто що в рік він не зможе їздити щоб не випасти а велосипед з ручкою мені зовсім не подобається
Ответ дляvikusja87
Ездить сможет, детки сами как то учится сначала просто возит, потом садится а через недельку уже сам ездит нам подарили на 1 год вот такой https://www.kidstaff.com.ua/tema-8015131.html в 1,2 уже быстренько сам ездил.