Аноним• 04 января 2013
где можно создать хорошую галерею с товаром для СП?
Аноним• 04 января 2013
тут плохая получается, либо фото маленькие, да и описание цены и размеров не помещается
Riki_tiki_tavi• 04 января 2013
io.ua
я недавно зацінила цей сервіс, там дуже багато можливостей
але є і нюанси певні, треба сісти розібратись
в мене там поки тільки один альбом, і то створений недавно, і вчора навіть на пошту прийшло замовлення, з цікавості запиталась, звідки інформація про ТМ (бо по ній СП ще не відкрито, тільки створений альбом на іо, то мені відповіла дівчинка, що на іо знайшла альбом.
Hungry Annie• 04 января 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
io.ua
я еще до кидстаффа там постоянно фотки вещичек смотрела, но если не ошибаюсь, там размеры фото тоже не большие и не совсем удобная навигация
Nikimarishka• 04 января 2013
Я пользуюсь либо контактом (там тоже продаю), либо квиповским файлообменником.
Riki_tiki_tavi• 04 января 2013
Ответ дляHungry Annie
там якраз що найбільше мені подобається - фото великі, не порівняти із пікасою
я намагалась перенести туди один із своїх альбомів з пікаси, але ресурс забракував їх розмір, вимагає кращої якості фото.
мені подобається, в подруги альбом на іо по одній із тм, якою і я займаюсь, в мене ж аналогічні фото розміщені в пікасі. То коли відкриваєш її і моє фото, то різниця колосальна, явно не на користь пікаси.
Хоч пікаса теж досить зручна
Riki_tiki_tavi• 04 января 2013
Ответ дляHungry Annie
щодо навігації, то можливо ви праві, але можливостей значно більше)