Добрий день дівчата, мами, сестри, бабусі, тати і всі рідні. Давайте разом будемо молитися за тих хто стоїть в бою на передовій. Скільки гине солтадів, нашиз братів синів, чоловіків, молодих, яким ще жити і жити. якщо так ми нічим не можемо допомогти, то давайте помолимося за всіх, щоб їх Бог оберіг від цього. Бо більше ми не в силі зробити.
lauramagic• 28 июля 2014
Ответ дляminich
вы реально бездушные какие то...
топай на свой сру ресурс.
понаползали тут всякие перебежчики.
таким как вы тут не рады.
идите . раша огромедная , вам там места мало? что в украину ползете?
задолбали!
понаползали тут всякие перебежчики.
таким как вы тут не рады.
задолбали!
Toskana_ukr• 28 июля 2014
Ответ дляmissiszinch
я предлагаю молиться о мире на нашей земле. о вразумлении противоборствующих, о примирении братьев.
очень хорошо сказано, а главное правильно