ПесиКот• 05 августа 2014
Підскажіть, чи можливо знайти участок в Ірпені, Бучі, Ворзелі по норм. ціні?
Дівчатка, може хтось чув якісь пропозиції про продаж участків в Ірпені чи Бучі. Уже давно шукаємо, але безрезультатно:( Усі купують якось через знайомих, знають хто терміново продає! А ми приїзжі:( Порадьте якісь варіанти! Буду дуже вдячна.
ГЛЮкоза• 05 августа 2014
а мы в Блиставице (под Бучей) взяли в прошлом году 12,5 соток за 18,5 у.е.
через агентство. они нам много участков показывали.
там были и дешевле и дороже.
БЦАшка• 22 августа 2014
Ответ дляПесиКот
10 соток- 10 тисяч:)
я не знаю,где за такие деньги Вы купите землю;)сотка земли в Ирпене в среднем в нормальном районе от4-5 тис. у.е. Обратитесь в агентство любое,Вам все найдут (только не за такую цену,что Вы пишите,конечно),в чем проблема?