Аноним• 29 января 2013
Девоньки, посоветуйте где в Львове купить дешевле обувь и Войчик одежки для крошк
Девоньки,переехали недавно.не знаю совершенно города.подскажите где вы покупаете в реальных магазинах своим малышам одежду и обувку?только что то качественное.
я люблю Войчик одежку.обувь любим лапси,Бефадо тапочки сад,бартек и минимен.какие цены?
заранее всем спасибо!
Oxanka1405• 29 января 2013
Ідіть на ринок південний, в ТЦ Новинка є відділ з дитячими магазинами,де дитячий кінотеатр, там знайдете усі свої улюблені бренди.
Аноним
• 29 января 2013
спасибочки!!!!!!!!завтра поеду.а вы не слышали,мне соседка советовала на Пивденном ТЦ Калина магазинчик Масяня. это в одном районе?и еще рынок Добробут?
Oxanka1405• 29 января 2013
А на рахунок дешевше - то на кідстафі є продавці зі Львова, наприклад по Войчику знаю Kristinella https://www.kidstaff.com.ua/user-94505.html
Oxanka1405• 29 января 2013
На Добробуті маленький вибір. Ціни на названі бренди по всьому місту майже однакові.
Oxanka1405• 29 января 2013
Так у Kristinella дещо купувала, але не багато, бо моїй малявочці Войчик трохи заширокий, ми більше Італію любимо.
Oxanka1405• 29 января 2013
Про магазин Масяня чула хороші відгуки, але сама там не була. ТЦ Калина знаходиться зразу за ТЦ Новинка (10м).
Аноним
• 29 января 2013
Спасибо огромное!а если не секрет,где покупаете Италию и какие бренды любите?мы с доцей жуткие шопоголики!!!
Аноним• 29 января 2013
Ціни на Південному - дай Бог! А ще там , мені зокрема, дуже важко щось знайти, в мене там чомусь проявляється географічний кретинизм))))) По Войчику можу сказати наступне : в центрі за Оперним є ринок Добробут, там є декілька магазинів (минулого року в листопаді купила зимовий роздільний комбез з нової коллекції за 810 грн, набір шапка-шарфік-рукавиці за 210), біля Магнусу є фірмоий магазин Войчік, ціни приблизно такі самі, а на Джерельній (район ринку Краківського) є 2 магазини, Кенгуру і Антей, там теж є Войчик. Переконалась, що дешевще і безпечніше купити в магазині, ніж на Кідсаффі.
Oxanka1405• 29 января 2013
Ответ дляАноним
Італію купуємо на Південному здебільшого на знижках і тут на сайті. Любимо to be too, fun&fun, artigli.
Oxanka1405• 29 января 2013
Ответ дляАноним
Ціни на Південному і Добробуті практично однакові, бо багато магазинів мають спільних власників. Якраз на Південному найлегше тепер щось знайти, коли є окремо комплекс з дитячими товарами, аніж бігати по всьому місту. Крім цього там можна купити Все і для всієї сім´ї, ще й на розваги якісь сходити, їх там безліч. Для людини, що недавно приїхала - найкращий вибір. А потім потрошки освоювати і Добробут, і Шувар, і фірмові магазинчики в околі центру.
Аноним• 29 января 2013
Автор, Вам случайно новые знакомые не нужны?
Я недавно переехала во Львов и мне не хватает реального общения. Не могу сказать, что имею много времени на это дело, но раз в месяц могу предложить себя в качестве компании для прогулки ))
Пишите в личку, если заинтересует предложение

Аноним• 29 января 2013
Ответ дляOxanka1405
Я з Вами не погоджусь. Свого часу я мониторила ціни на Войчик, тому з впевненістю можу сказати, що на Південному вони вищі, аніж в фірмовому магазині, як мінімум грн на 100 (я про комбінезони), для мене це суттєва різниця. Тим більше я, наприклад, не поєдную розваги та шоппінг, тому для мене це не цікаво. А загалом мені взагалі не подобається Південний, тому я й така категорична щодо цього)))))
Людина запитала місця - я розповіла.
П.С. Зрештою, завжди вважала, що краще купити в фірмовому магазині, ніж десь там на ринку.
Людина запитала місця - я розповіла.
Аноним
• 29 января 2013
Ответ дляOxanka1405
я знаю все эти фирмы!!!!!!особенно фан фан -сказочный!!!
Аноним
• 29 января 2013
Ответ дляАноним
Людина запитала місця - я розповіла.
спасибо за ваше мнение!очень благодарна!
Аноним
• 29 января 2013
Девочки ,схожу на разведку и напишу где,что и по чем.
спасибо за советы!
Аноним• 29 января 2013
Пост 12. Себя удалила из вопроса, т.к. Автор не заинтересован. Удачи в покупках!
Аноним
• 29 января 2013
Ответ дляАноним

а куда в личку вам писать?вы же аноним