вентиляторная• 07 июля в 14:29
махрова простиня покривало
Вітаю. потрібно купити на подарунок. порадьте якісні перевірені виробники. Розглядала colorfull і ще пропонували варіант з одної сторони хлопок як рушник з іншої велюр, але не знаю чи зручно і комфортно. Дякую.
Гуляю босоніж• 07 июля в 14:30
Если это покрывало, то оно должно быть красивым, если это простыня махра- то только хлопок и я только под ней сплю в жарю, никаких добавок фибр и прочего.. смотря для чего она нужна.
вентиляторная
• 07 июля в 14:32
Ответ дляГуляю босоніж
розглядаю як варіант для сну, не покривало.
БезВзяток• 07 июля в 14:34
Ответ длявентиляторная
Тоді звичайні бавовняні є у магазинах Ярослав.
Дивіться по кольору і ширині, свого часу їх було декілька видів.
У мене такі, мені подобаються.
Сусідка знизу• 07 июля в 14:36
Автор, а муслінову не хочете? Набагато естетичніше, не виглядає як рушник
Залізна тьотя• 07 июля в 14:42
Мне Ярослав нравятся, не махровые, просто плотный хлопок. Но расцетки там не совсем подарочные)
Ацетилсалициловая кислота• 07 июля в 14:42
у меня из Ярослава, но я подумываю купить новую из муслина. Мне кажется, под муслином будет приятнее, чем под махровой простынью
Сусідка знизу• 07 июля в 14:43
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дуже приємно!!!
БезВзяток• 07 июля в 14:52
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Муслін тонший і легший.
Я купила махрові простирадла і тому, що мені важливо відчувати, що я накрита, і для тепла. Сьогодні, наприклад, вночі +18 було, я б змерзла.
Коли геть жарко, ми звичайними простирадлами вкриваємося, з бязі.
Сусідка знизу• 07 июля в 14:56
Ответ дляБезВзяток
Муслін тонший і легший.
Не тонкий муслін, в нас теж холодно було, під ним тепло в холод, в спеку не жарко. Він як подвійний
БезВзяток• 07 июля в 15:13
Ответ дляСусідка знизу
А як Ви його перете, щоб форму тримав?
У мене такого плану рушник був, але він швидко вигляд втратив.
Сусідка знизу• 07 июля в 15:30
Ответ дляБезВзяток
А як Ви його перете, щоб форму тримав?
На делікатно режимі - шовк/кашемір
вентиляторная
• 07 июля в 15:33
Ответ дляСусідка знизу
Автор, знайшла перші ліпші фото
мені муслін не приємний до тіла:(
Сусідка знизу• 07 июля в 15:38
Ответ длявентиляторная
мені муслін не приємний до тіла:(
А ну тоді ок. А Махра, яка з часом став жорстка приємна?
БезВзяток• 07 июля в 15:39
Ответ дляСусідка знизу
На делікатно режимі - шовк/кашемір
Тоді у моїй пралці не вийде, на цьому режимі до 2 кг її можна завантажувати.
БезВзяток• 07 июля в 15:41
Ответ дляСусідка знизу
Нормальної якості махра не стає жорсткою.
У мене є одне зовсім стареньке простирадло, більше 10 років. Досі м´яке.