Марисолька• 03 ноября 2014

Я его знаю) сестра ищет брату жену)

Крик душі!!! Дорогі незаміжні дівчата, дуже нада пристроїть в хароші руки брата! Він блять мене уже заїбав своїм присуцтвієм. У мене муж і двоє синів. І ВІН!!! Робить в Києві но кажнісінький день вертаєцця в Білу Церкву, не патамушо дєнєг нема, а патамушо скучно самому квартіру снімать і влом самому готовить і стірать, а я ж не желєзна!!! Він сімпатічний і умний, харашо заробляє, і воопще не бухає, но має високі запроси до будущей жінки. Должна буть начитаной, харашо готовить, ухоженою і главне без дітей, патаму шо у нього єсть дочка от першого брака яку він безумно любить і як він аткравєно говорить, чужу дитину він полюбить не осіліт, токо своїх. Він блять такий правільний, шо у мене начинаюцця комплєкси, но єслі ви тоже правільні, то жисть з ним буде вам щастям з подарками(бо він не жадний) Со своєй сторони обіщаю всяческу тайну поддєржку ( я почті на все готова шоб його здихатись) Спасайте мене! П.С фото прилагаю.
10.08.2014 Дєвачкі і мальчікі агромне спасіба за помощ даже не ожидала чесне слово)))) Репостить мабуть вже хватить бо чуствую буде як в тому кіні, де надцять тищ нєвєст біжать в свадєбних платтях за чуваком шо дав обьяву в газєту.))) Для інтєрєсующихся судьбой брата - у мене вже є около 30 реальних хароших дєвачєк готових мене спасти, остаточні рєзультати сообщу обізательно!!!!! Ще раз СПАСІБА УСІМ)))
автор Марисолька • 03 ноября 2014
пост из фейсбука)

Nata1674• 03 ноября 2014
и как же эта девушка будет общаться с начитаной невесткой?
Mont_Blanca• 03 ноября 2014
Блин, где я это уже видела ?
виканастя• 03 ноября 2014
а что в августе так холодно было, что он в куртке)
Westmar• 03 ноября 2014
Как же это золото еще никто не пригрел?
Westmar• 03 ноября 2014
Ответ длявиканастя
и в куртке и в свитере под горло)
Westmar• 03 ноября 2014
девочки, продолжение - http://kp.ua/kiev/465157-v-feisbuke-sestra-yschet-...

mamaEgorki• 03 ноября 2014
В одежде для улицы в кресло уселся, прибила бы
автор Марисолька • 03 ноября 2014
Ответ длявиканастя
я его видела пару недель назад, выглядел также
автор Марисолька • 03 ноября 2014
Ответ дляWestmar

Ни фига себе он популярен!!!
Кстати з/п не очень) 6-8 тыс))
Westmar• 03 ноября 2014
Ответ дляМарисолька
а, так это Ваш знакомый?
автор Марисолька • 03 ноября 2014
Ответ дляWestmar
а, так это Ваш знакомый?
ссылку на него массово постили сотрудники компании в которой я часто бываю),

вот и обратила внимание))
vanilala• 03 ноября 2014
Tatiana.07.• 03 ноября 2014