Малявка-козявка• 03 ноября 2014
Моя перша покупка в інтернеті і обман(
В кого можна замовити на 6 +
Купила в дівчини,вона дала заміри не правильні ,сплавала мені свій комбінзончик ,щоб продати (
Моделька дуже сподобалась ,але маленька,скажіть де можна купити але на 6 ркоів?Буду вдячна..
Дитина буде без теплого одягу на зиму,плачу(
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ длярукиЖимолости
вертайте назад. з продавцем розмовляли на цю тему?
так,я зробила заміри ,мені зійшовся,коли дитина оділа він кооткий всюди
чоловік кричить на мене,скандал був пів вечора,я попросила повернути гроші ,дівчина каже що все вірно вона зробила,про повернення мови не було...
Буду пробувати сама продавати (
чоловік кричить на мене,скандал був пів вечора,я попросила повернути гроші ,дівчина каже що все вірно вона зробила,про повернення мови не було... Буду пробувати сама продавати (
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ дляОно само купилось
это костюмчики не для 6 лет!!! это для малявок
а як його знайти ?Можна на сайті ?Я просто перший раз купила ,ніколи нічого не замовляла(
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ дляПасти Ла
сдесь брали? пусть примет возврат
ні брала в контакті(
Оно само купилось• 03 ноября 2014
Ответ дляМалявка-козявка
Буду пробувати сама продавати (
так может вы не правильно померяли?
Пасти Ла• 03 ноября 2014
Ответ дляМалявка-козявка
Буду пробувати сама продавати (
продавец дала не правильные замеры???
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ для-Tatius-
А продавец что говорит? Почему замеры не верные?
Я зміряла з нашим все мені підійшло,але чому він короткий не можу зрозуміти (
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ длядомработница.няня. сиделка
За сколько купили и на какой рост
я купила за 690 грн вік вказаний 5
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ дляОно само купилось
так может вы не правильно померяли?
я зміряла рукав ,довжину штанів
Оно само купилось• 03 ноября 2014
Ответ длядомработница.няня. сиделка
За сколько купили и на какой рост
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2014
Так Вы же пишете что продавец неправильные замеры дала. А на самом деле правильные?
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я зміряла сам і в мене вийшло на 2 см менше
Малявка-козявка
• 03 ноября 2014
Ответ дляОно само купилось
на вік 5 років написано 690 грн дала(
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2014
Ответ дляМалявка-козявка
И 2 см Вас спасли бы?
Губка Боб• 03 ноября 2014
Автор, однако хитро придумали, Вынесли на обсуждение продажу своего товара. Вот я Вам не верю. Ну не похожи Вы на покупателя первой покупки в инете. Ну не верю. Обман с целью продажи Вашего товара. Там вот купили.А рыдать на советчицу -НУ и ВРАНЬЕ,
Оно само купилось• 03 ноября 2014
Ответ дляМалявка-козявка
думаю, что не правы Вы, а не продавец! Вы должны были брать с запасом а не впритык, Вы знали что он на 5 лет? а Вам надо было на 7 лет, так как зимняя одежда не должна быть в обтяжку. и я Вам сразу сказала, что моделька для малявок. Вы меня извините, но куда ребенку школьного возраста такой комбез, просто очень часто люди в таких глупых ситуациях именно по тому как хотят, чтоб детки были дольше малявками.
галинамирза• 03 ноября 2014
Ви викладіть заміри продавця і реальні заміри комбінезона.Бо не зрозуміло чи ви не досвідчена і погано міряли чи продавець.Як ви міряли, по чому орієнтувались, перед тим як купувати новий, перевірте чи ви правильно міряєте.А комбінезон симпатичний,продасте.А чоловікам, тільки щоб поскандалити, мій також спочатку після кожної покупки скандалив, тепер спокійно не підійшло повернули чи продали не проблема, але я завжди домовляюсь про повернення за мій рахунок, на випадок, якщо навіть просто не сподобається наживо.