БЦАшка• 30 декабря 2014
Шукаю дівчину)
Доброго вечора шукаю хорошу дівчину для створення сімі) Бажано з західноі Украіни)
Флюорография гуся• 30 декабря 2014
Злякався Володька, що вичислим по мейлі і вийшов, пробачте дівчатка, що вам мужинька злякала!
Вся в кредитах• 30 декабря 2014
Ответ дляfaustria
давно?
Чи вам аби тільки щось ляпнути?
Дуже ввічливо з незнайомою людиною... Вам так не здається?
Ответ дляВся в кредитах
це називається ’як гукнеш - так і відгукнеться’. Якщо не маєте жодного поняття про Західну Україну, то пробілами в знаннях не варто хизуватись. І я ще навіть не пробувала бути з вами не ввічливою
Вся в кредитах• 30 декабря 2014
Ответ дляfaustria
То не робить Вам честі, я родом з Житомирщини то навіть у на багато католиків, довелося жити на донеччині - католиків там майже нема, багато друзів з західної, зокрема, але не виключно, Франківськ, Львів, Трускавець - від них знаю що багато католиків, греко та римо. усі західняни, яких зустрічала досі, буди напрочуд ввічливими і приємними людьми.
Ответ дляВся в кредитах
Ви спочатку ознайомтесь з поняттям ’католицизм’, а також тим, чим відрізняються римо-католики від греко-католиків, а ті в свою чергу - від православних. А потім я з радістю вступлю з Вами у дискусію (але після того, як знімете аноніма). На цьому дозвольте припинити флуд у такій чудовій темі Володі )))
Влодку, давай бігом параметри дівчини, бо тільки віку малувато

БЦАшка
• 30 декабря 2014
Ответ дляфрау Гитта
это на правду не похоже..Мабуть кто-то из домохозяек гонит
пишіть на почту) переконаєтесь чи Володя чи ні)
Вся в кредитах• 30 декабря 2014
Ответ дляfaustria

у мене тато католик а мама православна, є друзі мусульмани , я не приділяю багато уваги відмінностям навіть між релігіями, бо найвища мудрість існує незалежно від того як її називають, до якого дому ходять і як моляться.
БЦАшка
• 30 декабря 2014
Ответ дляfaustria
Це чудово ))) Тепер більше конкретики. Скільки тобі років? 23?
ні за 30
Флюорография гуся• 30 декабря 2014
Ооо...Львів, найпрекрасніше місто на землі, обожнюю ці прекрасні вузенькі вулички і запах свіжозвареної кави... Дівчатка, погоджуйтесь.