Кыся-брыся• 20 января 2015
Кто знає фірму ТОВ "Грін Пауер" ampere.net
Зробила у них замовлення перед Новим роком. " посилки отримала, а от третю ніяк. Вже тиждень як перевела кошти(це найменша сума з того,що замовляла), але годують завтраками вже тиждень і знову нічого. Дзвонила сьогодні 3 рази. Той менеджер з яким спілкувалась і робила замовлення має передзвонити( за їх словами). Останній раз 40 хв тому, сказали за півгодини подзвонить.
Скажіть набридати дзвінками чи попуститись і чекати їхнього? Ніби розумію, що не повинні кинути. Але вимагати повернення коштів не варіант. Останнє замовлення передбачало знижку і за таку ціну я купити в інших не зможу.
Кыся-брыся
• 20 января 2015
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, если там директор Владимир, то я их знаю.Они мои клиенты
так він
Ду да ду да ду• 20 января 2015
Они как помягче сказать, не сильно обязательные, но нас по оплатам не кидали, только затягивали. Мой совет, звоните и звоните.
Кыся-брыся
• 20 января 2015
Ответ дляДу да ду да ду
дякую вже пройло більше години від мого попереднього дзвінка, набираю
Ду да ду да ду• 20 января 2015
Звоните, они такие. Удачи, при встрече попозорю их обязательно за такое отношение к клиентам
Кыся-брыся
• 20 января 2015
тепер з мого номра не буруть трубкуА телефона директора у вас часом немає??
Кыся-брыся
• 20 января 2015
Ответ дляДу да ду да ду
не маєте ще якийсь номер? не беруть від мене телефон
Ответ дляДу да ду да ду
мобильный директора могу дать
буду вдячна. Давайте в ПП
Ответ дляДу да ду да ду
ловите. Пусть ломает голову, где телефон взяли
я на це й дзвоню. Хіба взяьти з іншого набрати і попросити Володимира Євгеновича
Ду да ду да ду• 20 января 2015
сейчас гляну, может еще какой-то есть. Попробуйте с другого. А городские тоже не берут ?