Крапипопка• 22 января 2015
Виводила пляму - зробила ще гірше((
Виводила плямку невідомого походження чорного кольору таблеткою китайською, що метро продають. Плямка давня, пару років пролежала річ у шафі, пошкрябала пальчиком. У результаті плямку вивела, але знебарвила колір навколо неї і вийшла тепер світліша за основну тканину більша пляма((( Щось можна зробити? Може ще раз попрати, чи безрезультатно?
Кумушка• 22 января 2015
Да, щось нашити.
А я і без таблеток Китайський часто при виведенні плями псую річ.