Пуки-куки• 21 февраля 2015
Ну і як пояснити?
Дівчата, привіт всім. Порадьте, що правильно зробити в такій ситуації - і можливо я щось не правильно сприймаю і даремно себе накручую. Словом, зі сторони воно якось видніше.
В нас з чоловіком 2 діток. Ми живемо окремо в житлі яке купили собі самі, стараємось допомагати як моїм, так і його батькам. З його і з моїми батьками відносини хороші. Його мама взагалі мені дуже подобається - розумна зважена жінка. ( в мене ж характер вогонь - я можу себе контролювати і не показувати, але такої внутрішньої стриманості немає). З батьком чоловіка теж відносини ніби непогані. вони в разі чого завжди готові допомогти з дітьми, так само, як і мої батьки. але в тому немає необхідності. Іноді привезти на вихідні або разом заїхати в гості - це для мене норма, але не нав"язувати своїх дітей комусь.
В чоловіка є сестра. Вона в свої 30 років ніколи ніде не працювала. Має дитину 2 років. Загалом непогана але. З чоловіком дитини вони ніколи не жили разом - і взагалі він дуже безвідповідальний. Що вона що дитина йому не треба. До останнього часу вона жила за допомогу на дитину і допомогу батьків чоловіка ( продуктами, грошами і тд), перед тим на степендію і допомогу датьків, між освітою і народженням дитини - просто за гроші батьків. живе вона теж від них окремо. вони їй купили квартиру ще давніше.
в нас періодично з"являлись конфлікти з нею, бо тільки ми приїжджаєм в гості до їх батьків - обов"язково приїжджає вона - при чому за дитиною вона дивиться погано - зачасту в дитини 38,5-38 температура ( в мене таке враження, що він в неї постійно хворий). мені теж не охота, щоб мої діти вчились від нього поведінці дитини, за якою ніхто ніколи не дивився, да і не хочеться щоб він зайвий раз їх заражав. Вони в мене ще теж маленькі ( 4 і 1,5 роки). при чому на питання, чому вона приїжджає з завідома хворою дитиною - в нас стався конфлікт - вона доказувала, що він здоровий, і взагалі, що мене вбило ( мами чоловіка в кімнаті не було, був батько) - вона в нього попросила підтвердити, що він постійно дивиться за нашими дітьми, а її тут ні разу не ночував. в мене було пару разів, що я його там нянчила, бо свекруху непланово викликали на роботу (вона тоді ще не була на пенсії0- і не було на кого його лишить - і свекор підтвердив...мене це дуже образило.
але пройшов час, відносини більш менш налагодились - я попросила казати нам, коли є вона - ми тоді просто не будем приїжджати. а останнім часом стало ще цікавіше. мама знайшла їй роботу ( біля 2 місяців назад), при чому заплатила за те, щоб її взяли ну мінімум її 1,5 річну зарплату. сестрі про плату, за те, що її візьмуть, ясна річ ніхто про це не сказав. найсмішніше - що тепер малий постійно в свекрухи. мені її просто шкода, вона вже старша жінка і тд. і малого вони їй оформили в садок ( але він біля її дому) - а батьки чоловіка живуть 15 км звідти. останньою краплею стало те, що у нього крепко піднялась температура - і сестра знову привезла його до батьків, хоча в неї вихідні, і вона тільки день чи два як його в них забрала, перед тим жив там 2 тижні. а сама поїхала. з свахою говорити не хочу - мені її шкода, вона розуміє ситуацію, але переживає за свою дочку. а та чим далі тим більше починає користуватись ситуацією. не знаю що робити. здавалось би і не моя справа, але не дуже приємно, і я усвідомлюю, що батьки чоловіка не вічні. до його племінника я відношусь добре - хороший хлопчик, зараз як за ним сваха дивиться перестав бути диким, як раніше. але я розумію, що за пару років нам прийдеться доглядати не тільки за батьками чоловіка і за моїми, а і за дитиною його сестри... і якщо за першими двома я буду робити це з радістю, бо вони нас виростили, і дійсно ми їх любим, то малого я вроді і люблю, мені його шкода, але не хочу нести ще і за нього відповідальність. з чоловіком про це все говорила - він каже, пройде час, побачим. я так розумію він в разі чого вже змирився з цим фактом. в них в сім"ї так було заведено - що для неї все - а він - самостійний)
Вибачте, що стільки тексту. Дякую тим, хто прочитав до кінця.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 февраля 2015
Це реально не ваша справа. Мама робить відносно дітей те, що вважає за потрібне. Так що свекруха хоче жертвувати багато чим заради доньки - має повне право не питати вашої думки.
Невістка ваша нічого особливо жахливого не робить і не робила. У неї просто хороша мама і все.
Взагалі у мене склалося враження, що у вас ідеальна сім’я і родина, не висмоктуйте проблеми з пальця. Як дякували свекрусі за все, так і дякуйте. Поки що племінника вам ніхто не підкидав, у вас бурна фантазія.
Кто крайний?• 21 февраля 2015
1. Автор, смиритесь с тем что Ваши дети - это Ваши дети. А она Дочь - отношение к ней у ее родителей изначально лучше чем к Вам, соответственно и к ее ребенку тоже. Плюс в жизни она неустроена, соответственно ее больше жалеют/помогают
2. Вы банально ревнуете
3. Почему Вы будете няньчить ее ребенка - Вы живете отдельно - пусть они сами разбираются. В конце концов это тому ребенку родные бабушка и дедушка. А невестка их дочь, кроме работыв у молодой женщины должна быть и личная жизнь.
2. Вы банально ревнуете
Сиреневенькая• 21 февраля 2015
во первых я тут вижу просто ревность с вашей стороны
она их дочь и пусть делают что хотят, и приезжать она может когда ей угодно, а не вам
а няньчить ее ребенка вы не обязаны и не будете этого делать, даже если муж согласится
максимум, что он сможет, это помогать деньгами и забирать к вам домой, но он никак не сможет вас заставить уделять этому ребенку время,заботится о нем, если вы того сами не захотите
Смячиком• 21 февраля 2015
Сложно судить только с ваших слов , я сама в такой ситуации в розводе живу с мамой и своими 2 детками мама помагает во всем я не работаю , но нечего как то Наладиться , а вам совет не обращать внимание ето ее жизнь и ее родители....
Пуки-куки
• 21 февраля 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
згодна на всі сто з усім, крім фантазії)) але може і правильно - такої явної проблеми поки немає - а може дасть Бог - все і налагодиться.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 февраля 2015
я зараз вам розскажу про себе. У мене свекруха золота добра людина, а свекор страшна непорядна людина, з яким навіть його брати 4 штуки не розмовляють багато років. Свекруха вважає своїм обов’язком все терпіти і обслуговувати його. Так от, якщо за ним треба буде доглядати, то мені з жалості до неї прийдеться допомагати його облуговувати, попри всю мою до нього неприязнь, просто заради неї. І то здоровенна гнусна людина, яка нам достатньо гадостей поробила.
А ви боїтесь, що прийдеться за невинною дитинкою подивитися, тільки тому,що вам не подобається його мама....
Пуки-куки
• 21 февраля 2015
Ответ дляСиреневенькая
таке що ми їй допомагали фінансово бувало вже не раз. це для мене не так суттєво, до грошей ставлюсь спокійно. але бачите не подабається сама постановка птання: як можна знаючи, що там здорові діти, вести свого хворого? ( а вона просто не знала, що він хворий, а температуру вже міряв мій чоловік або свекруха - бо бачили що в дитини приступи кашлю, або він явно гарячий) . а таке було не раз. або як можна лишати дитину з високою температурою на маму і їхати геть ( не привізши з собою банального жаропонижаючого) - а батьки живуть за містом, машутки ходять - але до найближчої аптеки з хворою дитиною. свекор тоді взагалі був не в місті на пару днів. мені це не нормально
- я не вмішуюсь. але ж так само, сваха дзвонить, ми періодично спілкуємось - я чую, що розстроєна, а сказать прямо, шо на мою думку вони занадто опікають вже дорослу жінку і нічого доброго з того невийде - не хочу - бо по-перше її ображу, а по друге - їй і без мене важко. вона життя прожила і знає як себе коли вести не гірше мене
Пуки-куки
• 21 февраля 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
да не боюсь я - самі посудіть - я в моїх батьків одна, в його батьків 2 дітей - відповідно за ними будем дивитись тільки ми - це факт - і я просто не впевнена, що мене на це все вистачить. я не планую 3 дитину, хоча ми з чоловіком дуже хочем, бо на нас вистачає того обсягу відповідальності, що є. але дякую за спробу підбадьорити - завджи корисно поміняти точку з якої дивишся на ситуацію.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 февраля 2015
Ответ дляПуки-куки
Просто робіть те, що маєте робити. Да, буває несправедливо і нелогічно, але треба. Ви дуже хороша невістка.
Сиреневенькая• 21 февраля 2015
Ответ дляПуки-куки
любить больше своего ребенка или заботится о нем вы ее не заставите и не научите, это либо есть, либо нет
у вашей родственницы материнский инстинкт не очень выражен, если ей свои проблемы важнее здоровья ребенка
а вот у свекрови этот самый инстинкт зашкаливает
у нас была такая история, мою двоюродную тетку убил ее сын, сначала долго издевался(не один месяц, мы все, к сожалению узнали об этом уже когда она умирала) там и насиловали они ее с друзьями и били, пока не побил лчень сильно и не оставил на морозе умирать, когда нашли было уже поздно, она еще тогда жива была, но врачи крест на ней уже поставили
ее просили написать заявление, на что она сказала, ’ я мать, и своего сына в тюрьму не отправлю’ - это слепая материнская любовь
вы никак на свекровь не повлияете, она и сама понимает что так не должно быть, но материнская любовь...
вы же тоже будете своих детей до последнего опекать, какими бы они ни стали
Пуки-куки
• 21 февраля 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
дякую, я б сказала, шо свекруха в мене куди краща, ніж я - правда. вона так само як дочці, і нам готова допомагати - просто добре що хоч в нас все більш-менш нормально і ми можем допомагати їм, а не просити допомоги собі.
Пуки-куки
• 21 февраля 2015
Ответ дляСиреневенькая
дякую.
Пуки-куки
• 21 февраля 2015
Ответ дляПослушная
Ой я такая золотая а сестра плохая.
Фу на вас. Выпендрежница.
не золота і золотою ніколи себе не вважала. так само як і сестру поганою. дуже шкода що ви так поверхово сприйняли описану мною ситуацію.