Танцепесенная• 23 февраля 2015
Есть работа для англичан
Выполнить задания
Розкрийте дужки, вживаючи дгеслова у Present Simple, Past Simple або Future Simple.
Розкрийте дужки, вживаючи дієслова в одному з таких часів: Present, Past, Future Simple; Present, Past Continuous.
Змініть речення за зразком, використовуючи пасивний залог.
Перекладіть речення англійською, використовуючи Past Perfect
Перекладіть речення, звертаючи увагу на функції інфінітива.
Перекладіть речення українською мовою. Виявіть яку безособову форму має дієслово: - інфінітив, - герундій чи – дієприкметник(І, ІІ).
Перкладіть речення українською.
Змініть пряму мову на непряму:
Доповніть речення, використовуючи дієслова із таблиці та доповнюючи те чи інше обране дієслово із словами up, on, down, out/away/back і т.д.
Прочитайте текст та складіть 10 запитань до нього.
такого плана
все задания с тексами на 5страниц
плачу 70 грн
ищу грамотых и добросовестных
в англ тоже понимаю так что надеюсь на порядочнось
Перкладіть речення українською.
Змініть пряму мову на непряму:
такого плана
все задания с тексами на 5страниц
плачу 70 грн
ищу грамотых и добросовестных
Танцепесенная
• 23 февраля 2015
Ответ дляМира всем
70 грн мало
там немного, кто в теме - быстро сделает
я бы сделала сама, но мне надо поднять учебники, повсмоминать - времени нет
Танцепесенная
• 23 февраля 2015
Ответ дляgrenca81
Грамматика - мой конек!
желатьельно быстрее, что б до завтра обеда