ЕлькиПальки• 24 апреля 2015

Юнона Болгария 3 * посоветуйте

Дівчата, підкажіть будь ласка. Може хто відпочивав в цьому готелі. Я розумію що трійка, але на більше нажаль немає грошей. Дякую за відповідь.
СоняРомашка• 24 апреля 2015
Ответ дляYuk@
на тему крис - не знаю, не зустрічали такого) тим більш, відгуки треба фільтрувати, як на мене)) можу сказати, що у будь-якому готелі гризуни є, бо є запаси продуктів для ресторану) просто їх виводять.
подскажите как лучше самому добраться до болгарии на автобусе с реб из запорожья,как ближе всего.а там уже заселиться в то.что на букинге забронировано,поедем впервые,визу где оформляют?гривны на левы меняют на месте?

автор ЕлькиПальки • 24 апреля 2015
Тільки по гривні підкажу, на місці поміняти без проблем. На автобусі із Запоріжжя? це дуже тяжко.
Yuk@• 24 апреля 2015
Ответ дляЕлькиПальки
Виявляється криси не в Селені, а в Сілвері.
Юка підкажіть вартість без віз. Дякую. Бо не джоин ап, неотпуск не дають ціни.
здається, ми заплутались) Селена II 3*, яку я порадила, знаходиться на Сонячному березі (я там вище Вам посилання скинула), не в Созополі. В Созополі - то інший готельчик. А Сілвер - то взагалі на Чайці.
Selena ІІ 3* на Сонячному Березі, все включене, виїзд, наприклад, 23.06. - 680 євро (17290 грн).
У Селені, яка в Созополі, максимальне розміщення в номері - 2+1. Тому тут хіба 2 номера брати, інакше ніяк, але 2 номери обійдуться досить дорого.
Гляньте ще Paradise Green Park 3*+ на Золотих пісках http://www.tophotels.ru/main/hotel/al41315/ Мені цей готель дуже імпонує, але до пляжу близько 10 хвилин, якщо йти спокійно. По ціні він 700 євро, номер апартамент.
З приводу цін, якщо харчуватися в кафе або щось купляти в супермаркеті/на ринку:
- салат (350-400 г), основна страва (від 250 г), напій - близько 15-20 лєв (7-10 євро). Порції великі, ми реально беремо 1 порцію на двох і наїдаємося. Це ціна в хорошій кафешці. Якщо фастфуд - дешевше, якщо ресторан - дорожче.
- пиво (пляшка 2 л) - 2-3 лєв (1-1,5 євро); 0,5 пляшка - 0,9-1,10 лєв (0,45-0,6 євро)
- яблука, черешня, вишня, абрикоси - 0,8-2,5 лєв за кг (0,4-1,25 євро)
- апельсини, виноград - 1,2-2 лєв (0,6-1 євро)
- полуниця - до 3 лєв (1,5 євро).
Приблизно так.
Yuk@• 24 апреля 2015
Ответ дляПопижёновна
продолжаю восхищаться Вашей компетентностью
спасибо
Yuk@• 24 апреля 2015
Ответ дляСоняРомашка
Сколько лет ребенку? В автобусы перевозчики не берут младше 2 лет, а то и 3 лет (зависит от перевозчика). Из Запорожья дорога довольно дальняя, смотря, конечно, на какой курорт, но с учетом прохождения границ, около 30 часов ехать будете. В частности автобусный чартер, который мы продаем, из Запорожья до Албены ехал прошлым летом от 22 до 26 часов часов (Албена - это фактически ближайший к границе курорт) в зависимости от прохождения границы. Я предпочитаю выезжать из Одессы - это все-таки крайняя точка перед южной границей и оттуда автобус едет около 17-20 часов опять же до Албены, Золотых песков.
Виза оформляется из Украины, в консульстве. Стоимость визы на 1 взрослого - 35 евро, дети бесплатно. Гривны на левы поменять можно, но главное найти хороший курс. Я стараюсь ехать с евро или долларами и их менять на левы.
Yuk@• 24 апреля 2015
Ответ дляПопижёновна
П.с. вы живете где-то ближе к румынской границе? Почему спрашиваю, потому, что имела ’удовольствие’ ехать в Болгарию из Киева 36!!! часов, реедкое удовольствие((( и никак не сочетается с тем, что турагентства рассказывают об 1 дне дороги(
Из Киева ехать дольше всего, к сожалению((( Плюс смотря как таможню проходите. У меня из Киева туристы за 32 часа доезжали.
автор ЕлькиПальки • 24 апреля 2015
Юка дуже дякую, за таку вичерпну відповідь. Планувала їхати Джоин Ап , але вже он є темка, що можливе банкрутство,день від дня не легше.
також дивилась на Парадіз Грін парк раніше, але там пишуть часто буває дитячий табір.
Yuk@• 24 апреля 2015
Ответ дляЕлькиПальки
Прошу) Щодо Джоін Ап - ми з колегами в темці відписалися, що дуже навряд буде банкрутство у Джоїнів, бо гарні ціни і хороші зараз позиції. Ще минулого року тут часто писали про банкрутство Джоїнів і радили бронювати Ньюз Тревел. Як бачимо, Джоїни працюють, а Ньюзи ні. Окрім того, особисто наша компанія пропонує страхування від банкрутства оператора і, я думаю, ми не єдині, хто пропонує дану послугу. Якщо переживаєте, можно витратити додаткові 3-5% від вартості та застрахуватися. Ми для туристів це страхування пропонуємо у подарунок до туру. Не переживайте, я впевнена, що з Джоїнами все буде добре, бо керівництво у них толкове.
Щодо Грін Парку - так, дитячий табір буває, поки точно знаю, що групових замовлень саме на влаштування табору немає.
У будь-якому разі, думайте, вибирайте
Коренная киевлянка• 25 апреля 2015
Ответ дляПопижёновна
Автор, я б в этот отель не поехала(
1. Солнечный берег - суета-сует, куча людей
2. Олинклюзив в Болгарии не нужен: дешевле и вкуснее есть по ресторанчикам, которых миллион на любой вкус
3. Отзывы на букинге..ужас ужасный, а я им доверяю.
а я не согласна. Мои дети к примеру любят только Солнечный берег. И с детьми тоже всегда беру олл в болгарии, один раз не взяли и ’наели’ на 1000 евро за 10 дней.
А вот когда без детей то в болгарии олл не берем

автор ЕлькиПальки • 26 апреля 2015
Ответ дляКоренная киевлянка
ні, я сама не олл не розглядаю, я наю своїх дітей з олл буде дешевше.