Душка-свекрушка)))• 02 июля в 11:10
Поезд Киев-Прага
Пересадка в Перемышиль , собралась впервые ехать на поезде в Прагу . Насколько комфортный и всегда успеваешь пересесть в Перемышли.
Околовита• 02 июля в 11:13
Не завжди. Тобто не розраховуйте,що ви згідно з розкладом приїдете у Перемишль.
Але... Потяг на Прагу чекає на пасажирів. Я особисто на собі це не перевіряла, але постійно спостерігаю цей квест
Душка-свекрушка)))
• 02 июля в 11:27
Ответ дляПершоклашка
Интересно, там такое же пекло +40, как и в поезде на Хелм?..
Такое тоже может быть ?
Першоклашка• 02 июля в 11:27
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Такое тоже может быть ?
Да(( отзывов много, на границе пока стоят некоторым скорее вызывают, кондиционеры в вагонах сейчас редкость(
Душка-свекрушка)))
• 02 июля в 11:28
Ответ дляКачка в тапцях
Поки всі не перейдуть кордон поїзд на Прагу не відправиться.
Тобто ти виходишь з потягу , пішки йдеш паспортний контроль ?
Душка-свекрушка)))
• 02 июля в 11:32
Ответ дляПершоклашка
Жах , я їздила зимою в автобусі до Німеччини на Новий рік і поверталась в Київ 4 січня, ми стояли на кордоні + дорога 37 годин . Це був жах
От зараз знаю що стоять на польському кордоні по 15 годин . Вирішила з комфортом доїхати до Праги .
Качка в тапцях• 02 июля в 11:35
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Через підземний перехід перейшов і поруч проходиш кордон.
Околовита• 02 июля в 11:39
Ответ дляКачка в тапцях
На кордон не потрібно підземний. То потім перейти на платформу на Прагу
Околовита• 02 июля в 11:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В потягах Київ Перемишль інтерсіті є кондиціонер. Їхати комфортно.
Околовита• 02 июля в 11:41
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так. Проходите паспортний, митний і виходите на вулицю. Потім перехід на платформу до потягу на Прагу
Душка-свекрушка)))
• 02 июля в 11:44
Ответ дляОколовита
Дякую , маю надію що це легше чим на автобусі . А білети треба купляти краще Київ - Перемишль , Перемишль-Праги ? Чи на сайті Укрзалізниці можно зразу як прямий викупити
Околовита• 02 июля в 11:46
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це сто відсотків легше. Вже перевірено.
Я про квитки не підкажу. Бо особисто сама не купувала.
Але бачила у пасажирів і вони розказували - то купували окремо. Можливо, вам краще хто підкаже тут.
Заставляличка• 02 июля в 12:03
Донька їхала з Праги до України цим потягом, брали квитки на Rejiojet - дуже комфортний сервіс. Ми брали їй жіноче купе спальне - задоволена. Потяг до України (Перемишль - Київ, дочка виходила у Львові) всіх чекав, поки пройдуть паспорний контроль.
Заставляличка• 02 июля в 12:05
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Зайдіть на Rejiojet - це чеський сервіс, там купуєш квитки одразу на весь маршрут від Києва до Праги. Спочатки на пошту надходить квиток на чеську залізницю, а за кілька днів - на потяг УЗ. Інтерсіті дають перший клас. Можливо, самостійний викуп буде дешевший, але ми це робили вперше, то нас задовільнило.
Качка в тапцях• 02 июля в 12:08
Ответ дляОколовита
Я про пересадку
Околовита• 02 июля в 12:16
Ответ дляЗаставляличка
Я додам. Так ,як автор вперше. Обов´язково отримайте на пошту квиток Укрзалізниці..не просто електронний варіант від Чехів. Бо це не дає право на проїзд укрзалізницею.
Ми їхали 27 червня. На моє місце прийшла жіночка і вимагала звільнити їй місце. От вона купила квиток Київ- Прага через чехів і не довела справу до кінця.
Їй пояснив стюарт,але вона десь тільки через годину вгомонилася. Їй вже пасажири почали доводити .
Просто в такому випадку чеська залізниця викупає квиток для вас в Укрзалізниці. На це йде певний час.
Душка-свекрушка)))
• 02 июля в 12:52
Ответ дляОколовита
Дякую
Коханозадовільна• 04 июля в 10:41
Ответ дляОколовита
Тому краще купувати окремо квитки Київ-Перемишль УЗ, і Перемишль-Прага Реджіоджет. Бо якщо купувати один спільний квиток, то іноді квитка УЗ Київ-Перемишль може не вистачити(