tolyu• 10 мая 2015

А у нас поповнення)

Ось, дочекалися) тільки у мене запитання, він постійно спить, потім встає, поїсть і знову спить. Геть неактивний(( ОС!
irina _d• 10 мая 2015
поздравляю с пополнением ! Не ревел ночью ?

автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ дляirina _d
мо його врінці забрали. навіть не снідали і поїхали за ним.
автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ дляМамаша в бигудях
может недоношенный?
ні, доношений, ну при наймі нам так сказали.
irina _d• 10 мая 2015
ой, не дочиталась, что Вы забрали только сегодня, помню из вчерашней темы, что вчера собирались забирать
Inna_I• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
він три дні вже без маминого молока, мама захворіла і ми змушені були його забрати скоріше.
у меня кобель во дворе 70 кг, посмотрела ваши фото еще б такую лапочку )))

Пусть растет здоровенький))
автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ дляirina _d
так вчора збиралися. але мала пізно приїхала, я хотіла з нею, потім помитися треба було, і спати...то так сьогодні вже вийшло,
irina _d• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
ну, сегодня будет боевое крещение у Вас с дочкой
Хотя, если малыш спокойный, то, возможно, и не будет ночью плакать.
Snejka• 10 мая 2015
Если хорошо кушает, то все у него в порядке. Просто он ещё маленький, сил набирается.
Гадаю на Таро• 10 мая 2015
Лапотусечка!
маленький еще - вот и неактивный)) Подрастет - будете вспоминать минуты покоя

автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ дляГадаю на Таро
Лапотусечка!
не лякайте, у мене дитина тільки почала вночі нормально спати
Хвець-тець• 10 мая 2015
Какая лапочка!
У нас первые пару дней тоже ел и спал, спал и ел)) Но спал рядом с нами и очень чутко) Только хозяин куда-то пытался отлучится, моментально просыпался и бежал за ним))
автор tolyu • 10 мая 2015
дівчата може хтось знає, хочу покупати цуценятко, але боюся, що ще холодно для нього. і написано в неті не рініше 4-х місяцівв. Але він має запах не дуже вже приємний, і трохи брудний. Морже помити? дякую.
Гадаю на Таро• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
не, ну ночью-то и собачье дитя спит))) А вот днем......
Derita• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
пока не купайте,он слабенький ещё. Очень классная порода,умные,потешные,у меня такой же черныш,только русский))
4мама• 10 мая 2015
Яке чудо!!!
4мама• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
лапки можете в мисочці помити, цілого не мийте! То такий ’цуценячий’ запах
мордочку теж вологим рушничком витирайте
автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ для4мама
мордочку повитирала, лапк теж) дякую. мені просто кортить його помити у шампунці)
4мама• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
в нас був ерделька, ми його теж малесеньким таким взяли, народився він 3 квітня, ми його десь отак на травневі придбали - як дитинка, сам плакав, я його в своє ліжко брала - він і спав спокійно. Так, може за класикою жанру то не правильно, але в нас так воно було. Він був не пес, а повноцінний член сім’ї. 13 років прожив.
автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ дляDerita
дякую. я довго вагалася, але свій вибір вже зробили і впевненна що правильно!

автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ для4мама
4мама• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
ні, зараз краще не треба, бо вимивається шампунькою захисне...як би то сказати...ну як змазка в малої дитини - то таке, що захищає від всякого.
Як прививки будете робити - теж пильнуйте, самогонкою запасіться. Наш після прививки від чумки дуже занедужав - нам ветеринар так і сказала влити самогонки столову ложку - заснув, хропів до ранку, на ранок - здоровенький був! І шлункові розлади теж потім завжди ложкою самогонки лікували.
автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ для4мама
нчого собі. самогону немає, але спирт є хороший.
4мама• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
нє-нє, спирт може бути занадто - попитайте просто, зараз багато хто гарну самогонку жене. Ну якщо спирт - то розвести треба, бо ще обпалити стравохід можна.
автор tolyu • 10 мая 2015
Ответ для4мама
я взвгвлі такого боюся, як скаже ветеринар-так і зробимо
4мама• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
так-так, звичайно, тільки як ветеринар, просто ще толкового ветеринара знайти - то як толкового педіатра, іноді дуже непросто.
Pogotowie• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
рановато забрали, потому и спит. через пару неделек будет бегать шкодить, пока пусть силенок набирается. вам терпения, малышу здоровья)
Дея Торис• 11 мая 2015
а как Вы его назвали?)
автор tolyu • 11 мая 2015
Ответ дляДея Торис
а как Вы его назвали?)
Ос!