Ось, дочекалися) тільки у мене запитання, він постійно спить, потім встає, поїсть і знову спить. Геть неактивний(( ОС!
Гадаю на Таро• 10 мая 2015
Лапотусечка!
маленький еще - вот и неактивный)) Подрастет - будете вспоминать минуты покоя
Хвець-тець• 10 мая 2015
Какая лапочка!
У нас первые пару дней тоже ел и спал, спал и ел)) Но спал рядом с нами и очень чутко) Только хозяин куда-то пытался отлучится, моментально просыпался и бежал за ним))
Гадаю на Таро• 10 мая 2015
Ответ дляtolyu
не лякайте, у мене дитина тільки почала вночі нормально спати
не, ну ночью-то и собачье дитя спит))) А вот днем......
Ответ дляtolyu
дівчата може хтось знає, хочу покупати цуценятко, але боюся, що ще холодно для нього. і написано в неті не рініше 4-х місяцівв. Але він має запах не дуже вже приємний, і трохи брудний. Морже помити? дякую.
пока не купайте,он слабенький ещё. Очень классная порода,умные,потешные,у меня такой же черныш,только русский))
Ответ дляtolyu
лапки можете в мисочці помити, цілого не мийте! То такий ’цуценячий’ запах
мордочку теж вологим рушничком витирайте
Ответ дляtolyu
в нас був ерделька, ми його теж малесеньким таким взяли, народився він 3 квітня, ми його десь отак на травневі придбали - як дитинка, сам плакав, я його в своє ліжко брала - він і спав спокійно. Так, може за класикою жанру то не правильно, але в нас так воно було. Він був не пес, а повноцінний член сім’ї. 13 років прожив.
Ответ для4мама
Ответ дляtolyu
мордочку повитирала, лапк теж) дякую. мені просто кортить його помити у шампунці)
ні, зараз краще не треба, бо вимивається шампунькою захисне...як би то сказати...ну як змазка в малої дитини - то таке, що захищає від всякого.
Як прививки будете робити - теж пильнуйте, самогонкою запасіться. Наш після прививки від чумки дуже занедужав - нам ветеринар так і сказала влити самогонки столову ложку - заснув, хропів до ранку, на ранок - здоровенький був! І шлункові розлади теж потім завжди ложкою самогонки лікували.
Ответ для4мама
нчого собі. самогону немає, але спирт є хороший.