11 мая 2015

Як помиритися з подругою (сестрою)...

Мені 20, моя найкраща подруга - моя двоюрідня сестра 23 роки. Завжди дружили, було багато спільного, завжди разом їздили на шопінг в інші міста, подорожували разом, одним словом є що згадати, багато цікавих моментів. В неі крута робота, вона з дуже забезпеченої сім´ї, дуже компанйонська, весела, симпатична, хоча дружить з біднішими і з "своім рівнем"
Зовсім скоро я вихожу заміж, а вона на мене образилася, що про це дізналася не від мене а від мами... Я дуже розраховувала на іі допомогу, так як в мене мало подружок, а тепер така досада... Вона ще не замужем, і поки не збирається, може вона так із-за цього образилася?
Як помиритися?
Все возможно 11 мая 2015
Какие-то детские обиды, честное слово. Может и зависть, очень на то похоже.
Анонимба 11 мая 2015
А чому вона дізналаця цю новину не від вас?
Гуру троллинга 11 мая 2015
хорошая дружба: узнать о свадьбе от мамы.
dautch 11 мая 2015
Я думаю що вам просто варто ій про це сказати,чи напишіть ій якшо так соромитесь,скажіть що вам дуже шкода що так вийшло,що ви постраєтесь якось залагодити свою провину,що ви б дуже хотіли щоб вона вам допомогла...я думаю щирі слова зроблять своє діло і все буде добре,не бійтесь помиритись першою,якщо ви дійсно цінуєте її дружбу
автор Плакат с автографом зимы 11 мая 2015
Ответ дляАнонимба
А чому вона дізналаця цю новину не від вас?
Тому що, ми живемо окремо, велике місто, далеко один від одного, по тел я не хотіла казати, думала так сказати, як підемо кудись гуляти, але я була занята і пару днів ми не бачилися, а потім вона подзвонила і каже, я чула, чого ти мені не сказала? Привітала мене, і сказала що так з кращими друзями не поступають... І перестала розмовляти... А забула, а якщо щось хоче підсказати, пише мені на електронну почту... :(
Пульт от линолеума 11 мая 2015
Попросіть вибачення і запросіть її дружкою.
Укуси меня 11 мая 2015
ви сама винна, ви ж не вчора його зустріли... так що не потрібно розказувати що так вдруг все вийшло, а от чого ви не сказали - питання....
я б теж образилася, таке відчуття що не вона заздрить, а ви боялися щоб вона нічого до кінця не знала, боялися що відіб´є???
коліться))) і не прикидуйтеся бідною овечкою...