Да_Я_ТакаЯ_• 16 мая 2015
Вопрос по Венесуэле
Добрый день!
Есть знакомый в этой стране, который говорит, что там все билеты продаются в долларах, и поэтому их нельзя купить, тк валюта в стране запрещена. И чтобы купить билеты, нужно ехать в соседнюю страну.
Комуністи (називають себе соціалістами) при владі..Зробили клятий совок...Мадуро чортів шофер без освіти...
Власне, додзволений обмін лише за злісним державним курсом,є злісна б’юрократія та держконтроль.Долар не заборонений, проте навіть на чорному ринку важко його дістати - через девальвацію,люди здійснюють купівлю-продаж вже давно в доларах, оминаючи болівар.Квитки за кордон, звичайно, в доларах - багато людей знаходять роботу у Штатах.
Було раніше кілька знайомих, пригадую ми порівнювали Овоща з Чавесом...
Que lleguemos un dia feliz a saber de Maduro chupando a su querido Chavez el pajarito en el infierno...