Здесь на минутку• 19 мая 2015

Шукаю знайомства, щоб попати в садок!

Мова про 404 садок на Русанівці. Дівчатка, місць в яслі офіційно вже немає... Але через знайомства і благодійний внесок туди всетаки можна попасти. От і шукаю ці знайомства.

Щиро вдячна за всі відгуки.
Точная копия плова• 19 мая 2015
и я ищу в 54 но не берут ни за какие деньги

Звездолётчица• 19 мая 2015
А не пробовали к заведующей подойти и лично поговорить?
75В• 19 мая 2015
ХабарницІ!
Кусачая Я• 19 мая 2015
познакомтесь с банкоматом и вашей карточкой, желательно купюры по 500
Ксерокопия ночи• 19 мая 2015
Ответ дляЗвездолётчица
правильно!
gloriya8305• 19 мая 2015
Вы идите напрямую к директору, говорите что вам очень нравится это заведение, по тем или иным причинам, тут комплименты пед составу и т д. Мол вы слышали отзывы. Попросите ее помощи. Скажите, что вы готовы материально помочь, вы все понимаете, какие времена и тд.
Я когда то такую речь толкнула, хотя это правд аи была, я не не вру, когда комплименты говорю. В общем нас взяли без взносов.
Звездолётчица• 19 мая 2015
Ответ дляБрынза
ХабарницІ!

Ваш ребенок уже в садике, попал по электронной очереди? Если да, то это супер! Но как видите, не всем везет. И без очередей берут не только взяточников (кстати, добровольный взнос платят почти 90% родителей), но и детей родителей, которые работают в налоговой, которые сейчас служат в АТО. И удивительным образом их количество постоянно растет и простым смертным практически нереально попасть в сад только по электронной очереди.
120-120-120 (не худею)• 19 мая 2015
В Киеве и так уже много лет проблема с местами в детских садах.
А сейчас ещё и детей переселенцев берут в первых рядах. Почитайте статистику сколько их.

Заведующие скоро свои кабинеты освободят.
Мест нет и не будет. (
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляgloriya8305

Я так і хотіла. Але сьогодні мені мами розповіли, що завідуюча нгавідріз відмовляється напряму домовлятися. Можна тільки через знайомих.
Я звичайно всеодно до неї піду, але думаю, що через знайомства це було б ефективніше і швидше.

75В• 19 мая 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Мій у школі! Нічого ніде не платила, не буду, і вас раджу змінитися
gloriya8305• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

да ну, это смотря как поговорить, ну все ранво ей решать, не знакомым же
Как нефиг делать• 19 мая 2015
Идите работать няней в этот сад и вашего ребенка точно возьмут.
75В• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

а хтось в сбу подзвонить і попередить, що завідуючій 404 садочка будуть давати хабар. і все, полетить з роботи. так що шукайте інші шляхи, пробивайте питання про створення додаткової групи і тд...
gloriya8305• 19 мая 2015
Ответ дляБрынза

в том то и дело, что все это добровольные взносы, которые к тому же налогом не облагаются, так что Хабар тут не при чем.
gloriya8305• 19 мая 2015
Ответ дляКак нефиг делать
ой не факт
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляБрынза

Ви подзвоните? Чи знайомі подзвонять?Не смішіть
Начальник Анонимов• 19 мая 2015
Ответ дляБрынза

пыдскажіть, як треба робити щоб взяли і не платити, нас по коміссії направили в логопед группу, тобто місце дня нас є, прийшла я у садок, а мені: у нас добр. внесок 1000грн, тоді беремо, і що мені підскажете робити? так можна піти в районо, але після того моїй дитині там буде не солодко
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляБрынза

Я так теж раніше думала, поки зі старшим сином через моє небажання давати ’хабарі’, як ви кажете не трапилась біда при пологах. Тож не зарікайтеся!
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляНачальник Анонимов

стема не зміниться-ми

100%. Поки система не зміниться з її старими кадрами- ми її заручники

Как нефиг делать• 19 мая 2015
Сейчас во многих садах проблема с персоналом не многие хотят работать на ставку 1200грн
Я шалунья• 19 мая 2015
Ответ дляКак нефиг делать
нет,не возьмут.
Я шалунья• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

Люба автор!
я не знаю вашої історії з пологами,але впевненна,що зе не через ваше небажання,а через людський фактор.
або поганий лікар,або лікар погана людина.
я зараз влаштовую по черзі свого малого,а зава все одно з мене щось вижати хоче і всіляко перепони чинить,але це не мій метод - я нічого не дам.
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляЯ шалунья
Люба автор!

Це до того часу - ви така ’кремезна’, доки з вами, чи з дитиною, не дай Бог, звичайно, не станеться критична ситуація. Тож ще раз вам раджу-не зарікайтесь!
Я шалунья• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

Даремно ви намагаєтесь мене образити,просто у кожного свої позиції і пріорітети.
Якщо вам так простіше думати - заради Бога!
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляЯ шалунья
Люба автор!

\
І ще одне- вчасно б дала гроші лікар вмить стала б і ’професійним лікарем’ і ’гарною людиною’
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляЯ шалунья

Боронь Боже. Я вас хіба якось образила?Просто веду діалог.
Я шалунья• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

\
Що і доводить те,що є погані люди і гарні, у будь-якій ситуації.
автор Здесь на минутку • 19 мая 2015
Ответ дляЯ шалунья

Ні. це доводить тільки те, що плати гроші- і тоді всі будуть ’гарні’
Я шалунья• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

Бо я не зарікалася,може ві мене плутаєте з ким?
Я шалунья• 19 мая 2015
Ответ дляЗдесь на минутку

Я в корні не згодна з такою позицією і завжди буду доводити протилежне( бо для мене це очевидно).
І ніколи не буду притримуватися такої позиції - тому мене оточують геть інші люди,тому і я допомагаю чесно,а не за гроші і дітей цьому навчаю.