23 июня 2017

хто робив прививку Гепатит В Еувакс?? звичайна. що зараз в лікарнях

хто робив прививку Гепатит В Еувакс?? звичайна. що зарах в лікарнях
як діти перенесли?кули кололи?
дякую
Julia . 23 июня 2017
Ми робили прививку від гепатиту в 5 місяців. Робили так пізно, тому що родила закордоном, прихали в 3 місяця, лікар сказав прийти в 5 м. Зробили, без проблем.
автор Морковку дай 24 июня 2017
Ответ дляJulia .
Ми робили прививку від гепатиту в 5 місяців. Робили так пізно, тому що родила закордоном, прихали в 3 місяця, лікар сказав прийти в 5 м. Зробили, без проблем.
дякую за відповідь
робили саме цією?
на протязі місяця після прививки всіляких орві і підвищення темп, розладів шлунка не було?