20 сентября 2017

шукаю роботу вчителем німецької мови в Дарницькому районі

інші райони не цікавлять! Тільки Дарницький) Можна менше ставки) Можна більше ставки) Дтей не боюсь) досвід роботи в школі в і в медучилищі викладачем німецької мови.
Попадалочка 20 сентября 2017
В школах нехватка учителей , а вы не можитеинацти !??
Берите пока репетиторство
Рыжик-пыжик 20 сентября 2017
какие учебники используете при изучении языка? ведь многие в ужасе от учителей в школе
Рыжик-пыжик 20 сентября 2017
Ответ дляПопадалочка
В школах нехватка учителей , а вы не можитеинацти !??
Берите пока репетиторство
из репертуара, зачем тужиться когда в школе и так платят
Бутылка с банками 20 сентября 2017
Вы как-то все отвечаете не по теме. К чему эти все комментарии.
Рыжик-пыжик 20 сентября 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вы как-то все отвечаете не по теме. К чему эти все комментарии.
просто смешно когда училка не может найти работу
Булку Дай 20 сентября 2017
Зарегистрируйтесь на сайте и напишите в личку автору.
http://prosebe.info/forum/all/18154
автор LavazzaM 20 сентября 2017
роботи вчителем німецької мови по місту повно! Але мені недоцільно добиратись по дві години в один бік , а потім таким же чином назад щоб провести 2-3 уроки в день. З певних причин цікавить робота тільки в Дарницькому районі. У мене ще свої діти, яких потрібно водити на гуртки,секції, робити з ними уроки! Я ціную власний час! Тому репетиторство не підходить в післяурочний час, а в першій половині дня ті діти, яким потрібна допомога в навчанні, зазвичай в школі! У кого конкретні пропозиції - можна писати в приват!
автор Xвостокрутелка 20 сентября 2017
Ответ дляРыжик-пыжик
просто смешно когда училка не может найти работу
я не училка, а викладач іноземних мов! І не писала що не можу знайти! Я тільки сьогодні почала шукати)
автор Xвостокрутелка 20 сентября 2017
Ответ дляБулку Дай
Зарегистрируйтесь на сайте и напишите в личку автору.
http://prosebe.info/forum/all/18154
о, дякую!
автор Xвостокрутелка 20 сентября 2017
Ответ дляРыжик-пыжик
какие учебники используете при изучении языка? ведь многие в ужасе от учителей в школе
згідно програми школи) на мене скарг від батьків не було! Навпаки, коли переїжджала з іншого міста - батьки просили залишитись)
автор Xвостокрутелка 20 сентября 2017
Ответ дляПопадалочка
В школах нехватка учителей , а вы не можитеинацти !??
Берите пока репетиторство
ни можим)
Вареный лук 20 сентября 2017
Автор, на березняках в 191 гимназии знаю учитель уволился.. может вам удобно будет
Ситечко для мыслей 20 сентября 2017
Ответ дляВареный лук
Автор, на березняках в 191 гимназии знаю учитель уволился.. может вам удобно будет
Что, начал учебный год, а потом уволился?
Ситечко для мыслей 20 сентября 2017
Ответ дляXвостокрутелка
я не училка, а викладач іноземних мов! І не писала що не можу знайти! Я тільки сьогодні почала шукати)
Але ж завжди вчителі шукають роботу наприкінці серпня?
автор Xвостокрутелка 20 сентября 2017
Ответ дляСитечко для мыслей
Але ж завжди вчителі шукають роботу наприкінці серпня?
в кінці серпня в мене не було можливості)
автор Xвостокрутелка 20 сентября 2017
Ответ дляВареный лук
Автор, на березняках в 191 гимназии знаю учитель уволился.. может вам удобно будет
дякую ,спочатку прошерстю поблизу)
Пасти Ла 20 сентября 2017
Ответ дляXвостокрутелка
я не училка, а викладач іноземних мов! І не писала що не можу знайти! Я тільки сьогодні почала шукати)
Автор, не реагуйте й не нервуйте.
1. Спробуйте обдзвонити школи, які вас цікавлять.
2. Резюме на сайтах.
3. Робота вас знайде.
А вони, горе-’советчиці’, тут так і залишаться вигукувати непристойності про училку.
автор LavazzaM 20 сентября 2017
Ответ дляПасти Ла
Автор, не реагуйте й не нервуйте.
1. Спробуйте обдзвонити школи, які вас цікавлять.
2. Резюме на сайтах.
3. Робота вас знайде.
А вони, горе-’советчиці’, тут так і залишаться вигукувати непристойності про училку.
та я спокійна як бетон))) дякую за пораду!