Голова райдержадміністрації Броварів Володимир Майбоженко збив чотирьох людей

Голова райдержадміністрації Броварів Володимир Майбоженко збив чотирьох людей на пішохідному переході — ’Київ Оперативний’.

’Потерпілі у важкому стані. Тест на алкоголь удесятеро вище допустимої норми’, — йдеться у повідомленні.
13 9 3
Муркамурковна 26 апреля в 21:02
відео є
то піпец..
Сплюшка 26 апреля в 21:02
Ну нічого
В Німеччині теж ДТП
І в Польщі
Буває …
sunholder 26 апреля в 21:02
Мразь. Не вірю, що він понесе покарання.
26 3
Бойова 26 апреля в 21:04
Сапожко відкупить, то ще та корупція, наче когось садили
sunholder 26 апреля в 21:05
Ну і на якому блін переході, якщо він виїхав на тротуар
Дуболом 26 апреля в 21:06
Дайте відео. Який жах… нема слів
звездная галактика 26 апреля в 21:06
Ответ дляСплюшка
Ну нічого
В Німеччині теж ДТП
І в Польщі
Буває …
в Німеччині І в Польщі ДТП. министры и власть имущие сбивают людей на переходах и они просто себе едут дольше? че то я сомневаюсь. по делу - поставить на переход и сбить машиной и все дела.
Бойова 26 апреля в 21:07
Внесуть заставу, як за аграрного міністра і скоро він буде проходити реабілітацію на Мальдівах
17 2
Мексиканочка 26 апреля в 21:07
Это чмо пьяное выехало на тротуар и сбило людей со спины ..
капец .. ну почему оно не самоликвидировалось об столб ((где справедливость
25 5 1
Барабасиха 26 апреля в 21:08
Ответ дляБойова
Сапожко відкупить, то ще та корупція, наче когось садили
Сапожко сказав що він голова військової районної адміністрації.
Отаке оце сиділо і розпоряжалося в кабінеті чужими життями і долями.
Я щодня ходжу тим шляхом з дітьми...
19 1
Бойова 26 апреля в 21:09
Ответ дляБарабасиха
Сапожко сказав що він голова військової районної адміністрації.
Отаке оце сиділо і розпоряжалося в кабінеті чужими життями і долями.
Я щодня ходжу тим шляхом з дітьми...
В Броварах корупція рулить, сапожко таке чмо
Джавеліна 26 апреля в 21:10
Ответ дляБарабасиха
Сапожко сказав що він голова військової районної адміністрації.
Отаке оце сиділо і розпоряжалося в кабінеті чужими життями і долями.
Я щодня ходжу тим шляхом з дітьми...
А де трапилось дтп?
Сплюшка 26 апреля в 21:10
Ответ для звездная галактика
в Німеччині І в Польщі ДТП. министры и власть имущие сбивают людей на переходах и они просто себе едут дольше? че то я сомневаюсь. по делу - поставить на переход и сбить машиной и все дела.
Це іронія
Людей жаль
Бидло
Справжній чиновник вільної країни
Барабасиха 26 апреля в 21:10
Ответ дляБойова
В Броварах корупція рулить, сапожко таке чмо
Та ясно шо рулить.
Сапожко чмо, але обраний людьми другий раз.
От чого так?!
Барабасиха 26 апреля в 21:11
Ответ дляДжавеліна
А де трапилось дтп?
Біля сільпо. Оце перехрестя де марк мол
Бойова 26 апреля в 21:11
Ответ дляБарабасиха
Та ясно шо рулить.
Сапожко чмо, але обраний людьми другий раз.
От чого так?!
Хто кого вибирає, саме вибралось
Налитое яблочко 26 апреля в 21:12
Ответ дляsunholder
Мразь. Не вірю, що він понесе покарання.
не понесёт конечно. у нас коррупция на коррупции)) наказание понесут нищие ухылянты с инвалидностью. вот где настоящие преступники. но народ хавает, народ ничего не может сделать. просто терпеть
25 2
Дюрлишка 26 апреля в 21:12
Удалено администрацией...
Дуболом 26 апреля в 21:13
Ответ дляДжавеліна
А де трапилось дтп?
Біля макдональдса, марк-молл… там завжди купа дітей… сльози на очах… яка мразота:-( побачила відео. Добре, люди не розгубилися… затримали, зняли…
Налитое яблочко 26 апреля в 21:13
Ответ дляБарабасиха
Сапожко сказав що він голова військової районної адміністрації.
Отаке оце сиділо і розпоряжалося в кабінеті чужими життями і долями.
Я щодня ходжу тим шляхом з дітьми...
он денег на ухилянтах зараборал немало. откупится и дальше будет бухать. таким как он закон не писан
9 1 1
Дюрлишка 26 апреля в 21:13
Ответ дляДуболом
Біля макдональдса, марк-молл… там завжди купа дітей… сльози на очах… яка мразота:-( побачила відео. Добре, люди не розгубилися… затримали, зняли…
А что люди? Его не посадят, откупится. Нужно систему менять, а так богатые продолжат сбивать людей как кегли и не нести за это никакого наказания
Ошеламиссимо 26 апреля в 21:14
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
Дюрлишка 26 апреля в 21:15
Ответ дляsunholder
Мразь. Не вірю, що він понесе покарання.
Это же Украина. Конечно же не понесёт. Людей жалко. Нелюдей - нет.
6 4 1
Залізний кіготь 26 апреля в 21:16
Ответ дляБойова
Сапожко відкупить, то ще та корупція, наче когось садили
Так а разве Сапожко к военной администрации имеет отношение? ...хотя они там все связаны
Міряно-переміряно 26 апреля в 21:16
Ответ дляБарабасиха
Та ясно шо рулить.
Сапожко чмо, але обраний людьми другий раз.
От чого так?!
Хто його обирав, всі Бровари проти того бидла!!!!! Нема за нього жодної людини!!!
3 1
Барабасиха 26 апреля в 21:17
Ответ дляМіряно-переміряно
Хто його обирав, всі Бровари проти того бидла!!!!! Нема за нього жодної людини!!!
То як же він вибрався?
Дюрлишка 26 апреля в 21:18
Ответ дляМіряно-переміряно
Хто його обирав, всі Бровари проти того бидла!!!!! Нема за нього жодної людини!!!
Удалено администрацией...
Дуболом 26 апреля в 21:18
Ответ дляДюрлишка
А что люди? Его не посадят, откупится. Нужно систему менять, а так богатые продолжат сбивать людей как кегли и не нести за это никакого наказания
Ну хоч не сів та поїхав. Зупинили, зняли на відео, показали доки. Воно нєвмєняєме серед білого дня, подмухало в апарат, а там жесть, перевищує норму… а якби втік, то казав би мер, що «йому погано стало». Люди мера вимагали на місце подій, певно, в курсі, що цьому нічого не буде:-(
Стрибну в гречку 26 апреля в 21:18
Ответ дляОшеламиссимо
Удалено администрацией...
Барабасиха 26 апреля в 21:19
А що та молода курва, забула як вєлічать, яка скосила скількох людей років 5 тому?
Війна почалась і небось вже давно зам´ялось і в Монако живе свою красіву жизнь