21 декабря 2022

Похвалюся ❤️ Відволіктися трошки

Мій пряничний будиночок))
Робила майже все без світла: тісто, розкатку, форми, віконця, підрізка, розпис, і зборку. При світлі лише випекла і збила глазур.
Покажіть і ви щось няшне новорічне)
УраганнаЯ 21 декабря 2022
Крутяк
А я упала и коленку разбила
Патриоточка 21 декабря 2022
Стильный домик. 👍
Mrs.Ochmonek 21 декабря 2022
Захоплююсь кулінарними і творчими талантами наших форумчанок!
Дуже гарно вийшло
Алина-1240 21 декабря 2022
Прикольный
Аристократка-тунеядка 21 декабря 2022
Я позавчера ночью при фонарике аппликацию в садик делала, показывать не буду)))
Пустощі-веселощі 21 декабря 2022
А я їх не розумію. Що з ними потім робити? Їсти? Викидати?
Патриоточка 21 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я позавчера ночью при фонарике аппликацию в садик делала, показывать не буду)))
Давайте), поднимайте настроение.
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Крутяк
А я упала и коленку разбила
Співчуваю)
Буває.. скоро всіх нас це чекає, особливо хто без авто
Патриоточка 21 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
А я їх не розумію. Що з ними потім робити? Їсти? Викидати?
Ну не жить же.
Хрумкать.
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Захоплююсь кулінарними і творчими талантами наших форумчанок!
Дуже гарно вийшло
Дякую)
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я позавчера ночью при фонарике аппликацию в садик делала, показывать не буду)))
Покажіть))
Козяка-маляка 21 декабря 2022
Красиво. У вас очень много свободного времени)
Девальвация 21 декабря 2022
У меня ещё в процессе. Остывает. Осталась глазурь сверху. Дали свет, и я давай две порции печь.
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Красиво. У вас очень много свободного времени)
Ні, просто в мене без світла немає інтернету. То ж особливо не попрацюю.
І займаюся творчістю, от)
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
А я їх не розумію. Що з ними потім робити? Їсти? Викидати?
Їсти)
З чайочком
Ms. При теле 21 декабря 2022
Гарно))) по якому рецепту робите?
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляДевальвация
У меня ещё в процессе. Остывает. Осталась глазурь сверху. Дали свет, и я давай две порции печь.
А що це?
Кекс?

До речі, ніхто не пробував пудінг Різдвяний?
Неугомонная 21 декабря 2022
Очень славный домик у вас получился))
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Гарно))) по якому рецепту робите?
Крошечка-хаврошечка 21 декабря 2022
Вау! Кльовий, аж самій захотілось зробити)
Він же може постояти як декор і довго не сохне?
ПанВиктория 21 декабря 2022
Ой гарно. Мені завжди здається що це така клопітка і тяжка праця. 😊 мій максимум це якийсь тортик. Але щоб так складати, глазурь робити.... Я напевно як не вийде -- все розламаю😁
Ms. При теле 21 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
фото
Дякую
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вау! Кльовий, аж самій захотілось зробити)
Він же може постояти як декор і довго не сохне?
Так, але я дитину з ним зафоткаю сьогодні-завтра і будемо їсти. Ми окрім нього і пряники зробили, то ж будиночок трохи постоїть
Дую ветер 21 декабря 2022
Автор, а можна ще свічку на батарейці вовнутнь засунуть, щоб ваші віконечко гарні світилися. Якщо дверка відчиняються, звичайно
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляПанВиктория
Ой гарно. Мені завжди здається що це така клопітка і тяжка праця. 😊 мій максимум це якийсь тортик. Але щоб так складати, глазурь робити.... Я напевно як не вийде -- все розламаю😁
Мій перший)
Мала казала «це будиночок Баби Яги?» )))
Другий…
І третій ви бачили. Так що, може не з першого разу, але вийде 😂
Роза завяла 21 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
А я їх не розумію. Що з ними потім робити? Їсти? Викидати?
Їсти.)
автор Гопница-Советчица 21 декабря 2022
Ответ дляДую ветер
Автор, а можна ще свічку на батарейці вовнутнь засунуть, щоб ваші віконечко гарні світилися. Якщо дверка відчиняються, звичайно
Ой, не відчиняються. Я так хотіла. Думала кришу не приклеювати, а так прикласти, а туди свічку. Але не вийшло. Наступного року продумаю детальніше це
Девальвация 21 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
А що це?
Кекс?

До речі, ніхто не пробував пудінг Різдвяний?
Самый обычный лимонный кекс. У меня нет другой формы. Типа должен быть в прямоугольной. Но у меня отлично в такой.
Дую ветер 21 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Ой, не відчиняються. Я так хотіла. Думала кришу не приклеювати, а так прикласти, а туди свічку. Але не вийшло. Наступного року продумаю детальніше це
Я коли робила такий домік, то дверцу зробила привідкритою, щоб можна було туди свічку ставити. А щє у мене там два чоловічка печива стояли,то були бабуся і дідусь у хатці
Дую ветер 21 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Мій перший)
Мала казала «це будиночок Баби Яги?» )))
Другий…
І третій ви бачили. Так що, може не з першого разу, але вийде 😂
Це все зараз ви робили їх?)
Я зрозуміла, що глазур треба робити дуже густою, щоб стінки зліпалися зразу і не текло воно