04 марта 2023

Підкажіть уроки з малювання онлайн.

Дівчатка, підкажіть будь ласка.
З дитинсва мріяла малювать, але ніколи не малювала і от в дорослому віці це бажання не дає мені спокою. Пробую знаходити в інтернеті, якісь уроки, але все якесь не те.
Може хтось із вас зустрічав/ знає уроки з малювання онлайн. Чи проходив навчання Живу в такій місцевості що репетитерство офлайн тільки один, і дуже завантажений.
Астановитесь 04 марта 2023
Якщо на базовому рівні знаєте англійську, подивіться на Domestika. Там різні рівні, різноманітні теми, є сцеціалізовані, багато вчителів, ціни від 1 долара.
автор Берегу и стерегу 04 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Якщо на базовому рівні знаєте англійську, подивіться на Domestika. Там різні рівні, різноманітні теми, є сцеціалізовані, багато вчителів, ціни від 1 долара.
Дякую, нажаль дуже початковий анг.