На паровозе• 19 апреля 2024

Питання до вишивальниць

Вирішила нарешті вишити свою першу вишиванку. Тканину взяла хорошу: німецький льон. Хочу і нитки підібрати теж хороші, але які, щоб гармоніювали із льоном? Вишивка буде хрестиком. Дякую за поради і гарного дня та тихої ночі!
Работать надо• 19 апреля 2024
Кращих нирок ніж ДМС поки не придумали. Скільки різних не пробувала, вони найстійкіші до прання.
Усатая полосатая• 19 апреля 2024
Ви такі самовпевнені)) Перша картина і відразу німецький льон.
Харчовий тріль• 19 апреля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А де написано, що перша картина?
Мова йде про вишиванку
автор На паровозе • 19 апреля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
По-перше, не картина, а вишиванка. По-друге, я вже вишила більше 20-ти картин, у тому числі на тому ж німецькому льоні. А по-третє, так, самовпевнена, бо вірю у себе і у мене все вийде!
автор На паровозе • 19 апреля 2024
Ответ дляРаботать надо
ДМС я вишиваю картини, вони безперечно гарні, але вишиванку хотіла якимись іншими, може є якийсь льон, який підійде саме для хрестиків, бо більшість ниток йде для рахункової гладі та інших швів. Тому запитала тут, може хтось знає
Работать надо• 19 апреля 2024
Ответ дляНа паровозе
Я кроме акрила и мулине (хлопок) никаких ниток не знаю. Как раз акрил для глади, мулине для крестиков. Из мулине лучше всего ДМС. Про нитки для вышивки из льна никогда не слышала.
Альдебаран• 19 апреля 2024
Ответ дляНа паровозе
Пошукайте в фб. Там є профільні групи, де дійсно радять професійні вишивальниці. У групі Вихиляси з вишивасами від бабці Ірці бувають такі питання (назва групи звучит дещо дивно але там реально шиють прекрасні речі)
Не вмію заміряти• 19 апреля 2024
Бабушка моя всю жизнь вышивала крестиком. И мама вышивала много. Только мулине! Нет ничего лучше.
автор На паровозе • 19 апреля 2024
Ответ дляРаботать надо
Є льон Анхор, але вони дуже дорогі. Є гарні Filo di scozi (бавовна), ДМС Perle, Broder Special DMC, японський та італійський шовк з льоном та багато інших, але вони не для хрестиків. Я сама була здивована, що є ще якісь нитки, крім ДМС та Мадейри, бо я картини тільки такими вишивала
автор На паровозе • 19 апреля 2024
Ответ дляАльдебаран
О, подивлюсь, дякую!
Борисфенка• 19 апреля 2024
Ответ дляНа паровозе
Для вишивки хрестиком годяться будь-які нитки, беріть муліне ДМС і не заморочуйтеся.
Я люблю вишивати шовком і вовною, але рахунковими швами, там нитки хоч якось видно.
автор На паровозе • 23 апреля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую! Вже почала вишивати муліне ДМС)