05 марта 2023

Що підшити на низ спіднички, щоб вийшов "колокольчик"

Дано :є спідничка, в подол потрібно щось підшити, щоб було пишне, як в принцеси. Від шиття далека, в тканинах купила китовий вус, але не підійшов, підстрибує тканина з ним, петлею намагається звернутись той вус. Порадьте, що можна придумати
На_оба_рот 05 марта 2023
Вы смеетесь? Или реально не в курсе подъюпников на кольцах?
Сама собі лікар 05 марта 2023
Колокольчик зробить під´юбник, чи як там українською.
Без комплексов 05 марта 2023
Візьміть резинку як на фото, фатин полосками і прив’яжіть стільки, скільки вам треба по пишності
Усатая полосатая 05 марта 2023
подюбник на кольцах. или пышную юбочку под низ
автор Bilenkova 05 марта 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Вы смеетесь? Или реально не в курсе подъюпников на кольцах?
дякую, за ваш безцінний коментар, під’юбник не хочу
автор Bilenkova 05 марта 2023
Ответ дляБез комплексов
Візьміть резинку як на фото, фатин полосками і прив’яжіть стільки, скільки вам треба по пишності
думаю, фатин може кусатись, якщо ножки будуть голі в дитини
автор Bilenkova 05 марта 2023
знаю є така трубчаста гнучка штука, яку підшивають у плаття для виступів, але не знаю назву, тому гугління нічого не дало
ДолькиКабана 05 марта 2023
Ответ дляBilenkova
знаю є така трубчаста гнучка штука, яку підшивають у плаття для виступів, але не знаю назву, тому гугління нічого не дало
Регилиновая лента или китовый ус
Айболитная 05 марта 2023
Для объёма только подьбник, фатиновый. Все остальное не даст стойкой пышности
Неваляшкина 05 марта 2023
Регилин
автор Bilenkova 05 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Регилиновая лента или китовый ус
не підкажете, буде з ним пишненька спідничка? чи ця стрічка більше для утворення воланів
Хочу в БАНю 05 марта 2023
Ответ дляBilenkova
знаю є така трубчаста гнучка штука, яку підшивають у плаття для виступів, але не знаю назву, тому гугління нічого не дало
Для виступу надягають під´юбники. Щоб не кололася можна зробити бавовняний та накрохмалити.
Гнучка штука, то може бути звичайна леска, але вона не дасть рівний Подол, буде завертатися
Хочу в БАНю 05 марта 2023
Регілин ви не зробите рівним.
Менее Более 05 марта 2023
В свое время подшивали пленку, для фото, но широкою. Но с подъюпниками было интересней.
Хочу в БАНю 05 марта 2023
Ответ дляМенее Более
В свое время подшивали пленку, для фото, но широкою. Но с подъюпниками было интересней.
Вона ніби вся однієї ширини
Менее Более 05 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Вона ніби вся однієї ширини
Брали на кинокопировалке, была широкая))
Хочу в БАНю 05 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Брали на кинокопировалке, была широкая))
Зрозуміло
Хочу в БАНю 05 марта 2023
На на фото щось внизу вставлене? Чи спідничка лежить так?
автор Bilenkova 05 марта 2023
дякую, з кольцами під’юбник не хочу, а фатиновий щоб довгий купити , то вийде дорожче, ніж спідниця
автор Bilenkova 05 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
На на фото щось внизу вставлене? Чи спідничка лежить так?
то підшитий ’китовий вус’ так себе повів ((
Хочу в БАНю 05 марта 2023
Ответ дляBilenkova
то підшитий ’китовий вус’ так себе повів ((
Регілин не допоможе, ви його нормально не розвернете. Можна спробували зробити з бавовни спідницю трохи коротше за цю, та вставити той вус. Але то знов таки під´юбник получится.
автор Bilenkova 05 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Регілин не допоможе, ви його нормально не розвернете. Можна спробували зробити з бавовни спідницю трохи коротше за цю, та вставити той вус. Але то знов таки під´юбник получится.
дякую, ну як не знайду іншого шляху, то може щось зроблю з цим вусом, всерівно валятиметься без діла. По крайній мірі, дешевше буде самому щось зробити, ніж купувати
ДолькиКабана 05 марта 2023
Ответ дляBilenkova
не підкажете, буде з ним пишненька спідничка? чи ця стрічка більше для утворення воланів
Більше для утворення воланів, об´єму трохи дасть, але залежить ще й від ширини самого региліну і самої спідниці, в яку вшивають. Подивіться в інеті фото, як це виглядає на різну ширину региліну.
Менее Более 05 марта 2023
Ответ дляBilenkova
дякую, ну як не знайду іншого шляху, то може щось зроблю з цим вусом, всерівно валятиметься без діла. По крайній мірі, дешевше буде самому щось зробити, ніж купувати
Можно сшить юбку солнце, полный клеш и больше и накрахмалить ее. Или даже пару таких юбочек.И собрать их на один пояс, если будете несколько делать.они дадут пышность.Думаю будет бюджетно по материалу,колько там на малышку надо,не много ведь.
На_оба_рот 06 марта 2023
Ответ дляBilenkova
дякую, за ваш безцінний коментар, під’юбник не хочу
Да на здоровья)))) так бы сразу и написали хочу такого шоб огого, тока не знаю какого и от шоб подешевле)))

Вариант с китовым усом не прошел. Регионе несколько видов, мягкий широкий типа жеский Фатих пойдет волановой волной, красиво кстати. Региолен узкий жесткий корсетный часто пришивают на подьюпники чтоб колокольчиком, но если только внизу, то тоже так себе будет, перекручивается на раз восьмеркой, его через каждые сантиметров 20 кругом делают чтоб держал форму жестко.
Ну есть еще вариант с… внимание! Подложка под ламинат! 4-5мм толщиной. Форму держит неплохо, но надо полоску такую широковастенькую, узкая тоже юзом пойдет. Дешевле уже и не знаю вариантов))) только пришивать вручную придется.
автор Bilenkova 06 марта 2023
щоро дякую всим за поради, так як я в цьому профан, то якраз і хотіла почути, які є варіанти, а тоді вже щось вирішувати, в яку сторону іти.