02 мая 2023

Выставка подбитой укр техники в россии

Случайно наткнулась на фото одной барышни с выставки украинской техники в музее "Прорыв" в россии лениград обл. Еба..ь они конченные. Уж простите. Техника станет частью экспозиции Невыученные уроки фашизма. Данное действие проходило в январе 2023 года. Подписана подбитая техника как техника националистических фашистских формирований Украины. Конченные.
Any 02 мая 2023
А як вони своїм рашкорабам пояснюють, чому це в українців, які нічого самі не здяпні зробити і 30 років живуть на спадку совка, техніка пізнішого виробництва? Не сходиться
dulenok 02 мая 2023
Не совсем понимаю, что вас удивляет. У них своя пропаганда, они ее поддерживают, как могут.
К.а.л.и.н.а 02 мая 2023
Та все логічно, слова-трігери для формування потрібної народної думки. Чим більше разів вони повторять, що ми тут фашисти - те саме страшне слово, яким лякали людей десятки років - тим більше людей там у це повірить. Я нічому вже не дивуюсь, у нас війна колись закінчиться, а їм жити у своєму хворому суспільстві і далі.
автор 12 друзей Коршуна 02 мая 2023
Ответ дляdulenok
Не совсем понимаю, что вас удивляет. У них своя пропаганда, они ее поддерживают, как могут.
Вы правы. Увидела название и меня накрыло. Фашистские формирования
ebbi 02 мая 2023
Вони здатні щось зробити самі,чи вони тільки всі ніші дії зв нами здатні повторювати? Я вже навіть не знаю,яких почуттів в мене до кацапів більше-ненависті чи презирства
Марія В 02 мая 2023
Вони все в нас крадуть навіть шоу,чому тут дивуватися
5 1
ebbi 02 мая 2023
Ответ дляdulenok
Не совсем понимаю, что вас удивляет. У них своя пропаганда, они ее поддерживают, как могут.
Вони все в нас передирають.Ми виставили-вони за нами,у нас президент поїхав на передову,їхнє х@йло поперлося у вояж (вірніше клона поперло,бо лячно).Вони навіть марку у нас намагалися передрати.Фу,гниди нікчемні
1 12
автор 12 друзей Коршуна 02 мая 2023
Ответ дляebbi
Вони все в нас передирають.Ми виставили-вони за нами,у нас президент поїхав на передову,їхнє х@йло поперлося у вояж (вірніше клона поперло,бо лячно).Вони навіть марку у нас намагалися передрати.Фу,гниди нікчемні
Це точно
автор 12 друзей Коршуна 02 мая 2023
Ответ дляМарія В
Вони все в нас крадуть навіть шоу,чому тут дивуватися
Так і є.
Не чіпай - вб ю 02 мая 2023
Ответ для12 друзей Коршуна
Вы правы. Увидела название и меня накрыло. Фашистские формирования
Ви до сьогодні не здогадувалися що вони брешуть?
автор 12 друзей Коршуна 02 мая 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви до сьогодні не здогадувалися що вони брешуть?
Здогадувалась. Але як немов вперше. Тим паче вкрай рідко буваю на рос пабліках.
KozaNostra_I 02 мая 2023
Ответ дляМарія В
Вони все в нас крадуть навіть шоу,чому тут дивуватися
Какие шоу?
Марія В 02 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Какие шоу?
Наприклад вагітна в 16
KozaNostra_I 02 мая 2023
Ответ дляМарія В
Наприклад вагітна в 16
А у них оно как называется? Вечер с Малаховым?
Марія В 02 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
А у них оно как называется? Вечер с Малаховым?
Так і називається вагітна в 16
KozaNostra_I 02 мая 2023
Ответ дляМарія В
Так і називається вагітна в 16
Понятно. Большинство реалити-шоу и сериалов у нас и в рф имеют зарубежное происхождение (про экстрасенсов, 5 минут славы, про различные таланты, голос и т.д.), снимаются по лицензии. Не исключение и Ваш пример, знакомьтесь https://en.wikipedia.org/wiki/16_and_Pregnant
Filomena 02 мая 2023
Вони такі виставки ще з Сирії робили. Пофіг.
Взагалі пофіг що вони говорять і думають.
Natal_ka91 02 мая 2023
Не дивуйтесь, там совок головного мозку.