29 июня 2023

Потяг Київ - Кишинів, хто їздив роскажіть

Дівчата, планую летіти у відпустку з Кишиніву. Є варіант доїхати до Кишиніва потягом. Хто вже їздив на ньому, підкажіть будь ласка, як проходить прикордонний контроль, у потязі чи треба виходити. Та як взагалі ці потяги, запізніються чи ні?
Советчица Года 29 июня 2023
проверяют прямо в поезде,выходить не нужно. Долго -пока всех проверят..бывает поезд опаздывает мин на 30-40
вре_Динка 29 июня 2023
Жах. кондиціонерів не має. Їхати дуже довго. Краще 10годин на авто ніж 20в потязі
Так, потяги запізнюються. Ми на годину запізнилися. Контроль вночі в потязі
автор Амелі на мілені 29 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
проверяют прямо в поезде,выходить не нужно. Долго -пока всех проверят..бывает поезд опаздывает мин на 30-40
Дякую! Тобто спочатку проходять наші прикордонники, потім молдавски?
Це потяг стоїть десь на кордоні у цей час?
автор Амелі на мілені 29 июня 2023
Ответ длявре_Динка
Жах. кондиціонерів не має. Їхати дуже довго. Краще 10годин на авто ніж 20в потязі
Так, потяги запізнюються. Ми на годину запізнилися. Контроль вночі в потязі
Дякую! Бачу є люкс купе по 2 місця, мабуть там є якесь кондиціонування.
Контроль саме у ночі, чи ввечері пізно ?
Советчица Года 29 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Дякую! Тобто спочатку проходять наші прикордонники, потім молдавски?
Це потяг стоїть десь на кордоні у цей час?
да,сначала наши, документы и с собачками -потом Молдова. Наши в Могилёв- Подольском,их Атаки
Советчица Года 29 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Дякую! Бачу є люкс купе по 2 місця, мабуть там є якесь кондиціонування.
Контроль саме у ночі, чи ввечері пізно ?
контроль около 12 ночи до 2,точно не помню
вре_Динка 29 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Дякую! Бачу є люкс купе по 2 місця, мабуть там є якесь кондиціонування.
Контроль саме у ночі, чи ввечері пізно ?
Немає) люкс че купе з піднятими верхніми поличками там
Єдине що туалет чистіший ніж в купе
І трохи новіший вагон. Їздила в купе і в люксі на цьому потязі
вре_Динка 29 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Дякую! Тобто спочатку проходять наші прикордонники, потім молдавски?
Це потяг стоїть десь на кордоні у цей час?
Так. Години 3-4 стоїть
Советчица Года 29 июня 2023
ехала в плацкарте-тоже чисто было ,ну а потом уже от людей зависит. окна открываются- можно проветрить
автор Амелі на мілені 29 июня 2023
Дівчата, дуже дякую всім за інформацію.
miorita 29 июня 2023
В потязі дуже душно(купе), ніша для валізи маленька, в цілому потяг норм. Потяг не запізнився, контроль проходить в 12 ночі. Я їхала сама з дитиною, на сусідніх полицях були дівчата, нікого не перевіряли, але ніши жля валіз дивились, потім ще з собакою проходили. На вокзалі Кишинева є камера схову, але працює лише до 5 вечора.
miorita 29 июня 2023
І так назад планую їхати на автобусі, бо різниця лиш в тому що ти можеш полежати і нормально поспати, ну як нормально, через нічний контроль я не виспалась