Удачная• 16 апреля 2024
Где можно купить дешевые авиабилеты в Барселону??
Сегодня я не я• 16 апреля 2024
Посмотрите на скайсканер, из городов Польши недорого от 1,5 тыс грн
Братья Капли• 16 апреля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А в Рим 😅
В Рим минулого тижня по 1500 в один бік бачила на квітень-травень. Ціна купе до Одеси
Тра Ля Ля• 16 апреля 2024
Виз Эйр або райанейр. В минулому році з Кракова дешево летіли. Нещодавно на Канари з ними теж дуже дешево
Бюст Березуцкого• 16 апреля 2024
Тра Ля Ля• 17 апреля 2024
Ответ дляhrystia
На Канари дешево це скільки? І де моніторили ціни?
Білети віз еир - туди та назад 6500 грн за одну людину. Виліт з Катовіц. Житло зняли апартаменти на букінг- 17000 грн за 8 днів. На їжу ще десь 100-200 евро. Купляли и бронювали десь за тиждень до подорожі. Зараз тут дуже гарна погода і тепла вже водичка в океані. Для мені це досить бюджетно.
Ответ дляТра Ля Ля
Дякую
Братья Капли• 17 апреля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Блін, в Римі біля 3000 грн ліжко в хостелі.
Тра Ля Ля• 17 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Подорожало, напевно. Я в грудні була в Римі. 3483 гривні за добу. Це не хостел, а непоганий готель. Та майже в центрі. Аж зайшла подивилася минулі бронювання
Прагматик флегма• 17 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Та ладно, ми кімнату знімали на двох біля Ватікану (не в центрі, але поруч з метро) трохи більше за 3 тис грн
Братья Капли• 17 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Через букінг? Бо подивилася варіанти на травень, на жовтень-лише такі варіанти
Прагматик флегма• 17 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Я орендувала через букінг за тиждень до поїздки (кінець березня), то були варіанти по 7 тис за 2 доби.
А ще я в якийсь момент натрапила на якусь акцію і мені з´явився варіант по моїй ціні (а зазвичай він по більшій набагато ціні)
Ось зараз тут доба в травні під 10 тис, а мені була пропозиція 7,5 тис за дві доби
Щоправда я його не вибрала, начиталася, що біля вокзалу не радять( Проте нічого мені страшного біля того вокзалу не здалося
Прагматик флегма• 17 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Можливо у вас стоять якісь вимоги чи склад відпочиваючих великий?
Братья Капли• 17 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Та ні, я одна. З вимог лише ціна верхня планка до 5 тис, ну і розглядаю Рим, а не околиці.
Прагматик флегма• 17 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Ну ось я вибрала Рим, 7-8 жовтня, до 5 тис/доба, одна особа - результат 840 помешкань, вибрати є з чого
Братья Капли• 17 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Помешкань чи ліжок в хостелі?
Прагматик флегма• 17 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Помешкань чи ліжок в хостелі?
Та номерів, ну може з тих 840 хостелів буде 50, але все одно залишається багато варіантів
;
Бюст Березуцкого• 17 апреля 2024
Ответ дляGleva
Чому саме Тімішоара? Ви в Румунії?
На скрінах вильоти з різних міст, і країн. І Відень, і Краків
Прагматик флегма• 18 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Сорі, не догледіла
Ответ дляТра Ля Ля
Підкажіть, будь ласка. Це ціна квитка з мінімальною сумочкою чи з багажем, бо у мене з багажем виходить набагато вища ціна.
Тра Ля Ля• 23 апреля 2024
Ответ для 1Lesya
Це прайоріті. Тобто можна рюкзак і маленький чемоданчик. Якщо здавати багаж, то це дорожче
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляСегодня я не я
Ахаха