Вам телефонограмма• 12 апреля 2024

Хто недавно був: яка вартість таксі/марштруток з Татарова до Буковелю?

Швабристка• 12 апреля 2024
Знайома була недавно, сказала, що стандартна ціна у всіх 650 грн, навіть якщо їхати 10 км

автор Вам телефонограмма • 12 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Ого, якось задорого чи це я від життя відстала...
ПешитеБесАшипок• 12 апреля 2024
70 грн маршрутка с Яремче
Да будет так• 12 апреля 2024
https://bukovel.com/news/transfer-tatariv-bukovel
ПешитеБесАшипок• 12 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
там же написано ’протягом зимового сезону’
Русланка з гілки• 12 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Така ціна була на маршрутку в березні 2022 року (ніби в Гостомель возили ). Маршрутка зимою коштувала 70 чи 80 грн.
Таксі в Буковелі завжди дорого. Їздили в Яблуницю в колибу, то велике таксі на 8 людей коштувало 800 грн. в один бік.
Зараз на дієті• 12 апреля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Нема грошей- нема чего їхати до Буки. Ноу мані - ноу хані
Перша леді колгоспу• 12 апреля 2024
Влітку автобус був 30 і 40 грн.
Ответ дляЗараз на дієті
Буду як ваш нік - на дієті😀

Ответ дляПешитеБесАшипок
70 грн маршрутка с Яремче
З Яремче краще добиратися? Зручніше? Я просто ні разу не була в тих краях
ПешитеБесАшипок• 12 апреля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
нет, просто мои друзья приезжали с Яремче, они там живут)
написала, потому что может цена отличается, так как с Татарова ближе. маршрутки каждые полчаса ездят. это было в декабре 2023
Да будет так• 12 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
питання ж було, хто нещодавно їздив) це було саме в зимовий сезон )
Да будет так• 12 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
ну і
’Автобуси та маршрутки Татарів-Буковель відправляються на постійній основі до гірськолижного комплексу’
тому впевнена, що влітку вони курсують так само