12 августа 2023

Ви купуєте половинки/четвертинки кавунів?

Цілий кавун мені багато, але я переживаю яким ножем його різали.. якщо я прийду на базар зі своїм ножем - я буду дуже дивно виглядати?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 151
52 (34.44%) Не купую половинки
45 (29.8%) Купую, довіряю продавцям
15 (9.93%) Купую, зріз зрізаю, викидаю
14 (9.27%) Купую, вдома вимиваю зріз
13 (8.61%) Інше
12 (7.95%) Не купую кавуни
0 (0%) Купую, хожу зі своїм ножем
1 6
Пацелуйнитуда 12 августа 2023
Купляю, бо нам багато, якщо цілий. Про оте все, навіть, не думала. Ви, коли у сільпо батон розпиханий у пакети берете, то думаєте якими руками його туди пхали і де він до того валявся?
Кошка Мурка 12 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Нам на 4 человека той половинки) лучше вобще не есть или целый, кг на 8-10
А мы берём на 4х 2-3 половинки.
yasia__sv 12 августа 2023
Ответ дляБритоножка
Я нет, люди активно берут. Цена высокая, а так возможность купить дешевле
Мені не ізза ціни, а фіз можливості - навіть з авто його треба донести
Кошка Мурка 12 августа 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Цілий рік купуємо,дуже часто половинками і четвертинками,бо коли не дуже сезон,смачні тільки великі такі довгі кавуни,ми не встигаємо з’їсти такий великий ,пропаде. Ніяких проблем ніколи не було
Аналогично
Манкоголік 12 августа 2023
Раньше не покупала, сейчас да. Мнение поменялось))
tarveldy 12 августа 2023
Не купую, через те що тоді його не вимочиш, а я всі овочі , баштанні, фрукти вимочую у холодній воді , ніж то менше зло
Мама фіфті цента 12 августа 2023
А где вкуснее арбуз вогник, где берете?
Like-995b 12 августа 2023
Только так и беру, хоть видно что там
ОноВамнадо 12 августа 2023
Последние пару лет да. Стоит дорого, целый мы не съедаем. Режут при нас, дома срез срезаю. Ни разу не отравились.