13 августа 2023

фасоль

куча консервированной фасои, что из нее можно приготовить?
ЧорноброваЯ 13 августа 2023
Я суп варю.
грешница кающаяся 13 августа 2023
борщ
Чемна панночка 13 августа 2023
Чили кон карне
Zelenkа 13 августа 2023
Протушити з тушонкою
В борщ додавати
Салат тунець і квасоля
Перебити блендером, додати часника і зелені, намазка на тости
Zelenkа 13 августа 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Я суп варю.
Обожнюю суп з квасолею, чорба🥰
Обстановщица 13 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Протушити з тушонкою
В борщ додавати
Салат тунець і квасоля
Перебити блендером, додати часника і зелені, намазка на тости
Якщо це квасоля з гуманітарки, то вона настільки переварена, що куди її там ще тушить з тушонкою))
БезникаЯ 13 августа 2023
Борщ,
фасоль в томате
Просто к гарниру
Винегрет
Zelenkа 13 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Якщо це квасоля з гуманітарки, то вона настільки переварена, що куди її там ще тушить з тушонкою))
А, не знала. Бо я іноді беру Верес, коли лінь чекати і замочувати суху на борщ.
Тоді просто так можна їсти)
Шумелка Мышь 13 августа 2023
Я люблю фасоль на завтрак белковый (но я много тренируюсь). Беру две столовой ложки фасоли, 1яйцо, зеленый лучок и сверх 1 слайс сыра. По готовности немного ширирачи. Очень вкусно и сытно.

Так же в чили кон карне можно, домашний буррито
автор Банан-барабан 13 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Якщо це квасоля з гуманітарки, то вона настільки переварена, що куди її там ще тушить з тушонкою))
да, она как каша)