26 сентября 2023

Чи не шкодуєте, що повернулись в Україну?

Доброго вечора. Питання до них, хто мешкав у Німеччині, після приїзду в Україну чи з´являються у вас думки, що рішення було невірне і треба було довше залишатись? Намагаюсь прийняти вірне рішення для себе та дитини. Дякую
Результат:
вже голосів: 100
46 (46%) Не шкодую, задоволена в Україн
39 (39%) Ще залишаюсь в Німеччині
15 (15%) Шкодую, що повернулась
Арабелла. 26 сентября 2023
Ну а результаты где?
State_state 26 сентября 2023
Я реально не розумію як ваша ситуація залежить від інших, в кожного своє, наприклад, я поїхала з Німеччини за тиждень, не шкодую, в Україну нажаль досі не повернулась
Lysiiiiii 26 сентября 2023
Я повернулася з Британії. Шкодую, дуже шкодую, але я мушу тут бути. Надіюсь що все-таки колись виїду знову.
4 4
ЛюдаChV 26 сентября 2023
Нікуди не виїжджала. Дивуюся як українки сидять за кордоном і не повертаються ні до чоловіків, ні до батьків. Невже євро такі солодкі.
Я зараз про тих, які можуть повернутися і є куди.
12 18 3
Lysiiiiii 26 сентября 2023
Ответ дляЛюдаChV
Нікуди не виїжджала. Дивуюся як українки сидять за кордоном і не повертаються ні до чоловіків, ні до батьків. Невже євро такі солодкі.
Я зараз про тих, які можуть повернутися і є куди.
Бо кожна людина обирає як їй жити, як їй краще. Що вас так дивує, що хтось це зробив а не ви? Ну сидіть біля батьків, то добре що вони у вас ж
1 6 4
Yamarisha 26 сентября 2023
Ответ дляЛюдаChV
Нікуди не виїжджала. Дивуюся як українки сидять за кордоном і не повертаються ні до чоловіків, ні до батьків. Невже євро такі солодкі.
Я зараз про тих, які можуть повернутися і є куди.
А ті, хто не отримують солодкі євро за кордоном, сидять за свої, вас дивують ще більше, чи за свої можна?))
7 1 1
Анна_Бель 26 сентября 2023
Ответ дляЛюдаChV
Нікуди не виїжджала. Дивуюся як українки сидять за кордоном і не повертаються ні до чоловіків, ні до батьків. Невже євро такі солодкі.
Я зараз про тих, які можуть повернутися і є куди.
Вас би дивувало, чого в Україні чоловіки мають менше прав ніж собаки. А не чого жінки вивезли дітей в безпеку
6 7
Seehund 26 сентября 2023
Ответ дляЛюдаChV
Нікуди не виїжджала. Дивуюся як українки сидять за кордоном і не повертаються ні до чоловіків, ні до батьків. Невже євро такі солодкі.
Я зараз про тих, які можуть повернутися і є куди.
У меня родители розумные люди, они выехали из оккупации со мной, для них - главное счастливое детство внуков, а не собственный эгоизм.)
11 1
ce 26 сентября 2023
Ответ дляYamarisha
А ті, хто не отримують солодкі євро за кордоном, сидять за свої, вас дивують ще більше, чи за свої можна?))
Питання було про німеччину
So_so 26 сентября 2023
Я жалею, что вовремя не выехала. У меня был такой выбор. Я неверно оценила исходные обстоятельства и решила, что мы останемся.
3 3 1
Klokkertoppen 26 сентября 2023
Повернулась з Норвегії ще навесні, рік там прожили. Такої зими в житті не бачила - ніч, сніг мете, навкруги поля, все біле, а ти шуруй 2 км пішки до школи з дитиною. Світанок близко 10 ранку. Йдеш наче полярник. Мороз мінус 14. Під´їхати немає чим, іноді якісь сусіди підвезуть. Транспорт тільки міжміський, до найближчого великого міста 2 години їхати.
Не пошкодувала ще ні разу, хіба що за шопінгом скучила, там він шикарний і різноманітний
1 4
tanya1281 26 сентября 2023
Повернулась з Польщі, прожили там рік і 2 місяці. Не шкодую. Дома найкраще. Але я і не збиралась там лишатись, розглядала як тимчасовий варіант. Ще залежить від того, звідки ви. Я в Київ повернулась. Якщо прифронтові міста, то інша мова.
Yamarisha 26 сентября 2023
Ответ дляce
Питання було про німеччину
Перечитайте пост, на який я відповідала.
ce 26 сентября 2023
Ответ дляYamarisha
Перечитайте пост, на який я відповідала.
Так и вы перечитайте
Contento 26 сентября 2023
Я не в Германии. В другой стране. До конца войны не собираюсь возвращаться в Украину и нет не жалею об этом. Я с ребёнком хочу жить в безопасной стране , без войны. Две знакомые из этой же страны вернулись домой в Украину и обе жалеют. Одна всё равно уехала, но в другую страну. Вторая сидит дома и жалеет, что вернулась. Но её муж против, чтобы она снова выезжала. Будет сидеть с детьми с ним рядом.