Порадьте онлайн консультантів з біженства та іміграції у Німеччину.

Будь ласка, порадьте спеціалістів із питаннь біженства, іміграції та оподаткування у Німеччині, що можуть провести консультацію онлайн українською, російською або англійською.
7 4
Tammy21 26 апреля в 06:44
Ваш запит не має сенсу. По біженству можуть проконсультувати волонтери чи Гугл. Імміграція -- юристи з міграц.права Німеччини. Оподаткування -- штоербератор. Година роботи юриста та податкового конс. починається десь від 75 євро, середня ціна 150+. Дуже проста консультація -- від 1.5 годин.
Визначиться для початку що вам потрібно, що ви взагалі плануєте робити.
4 2
автор Диана С. 26 апреля в 06:52
Дякую за відповідь. ´Година роботи юриста та податкового конс. починається десь від 75 євро, середня ціна 150+. Дуже проста консультація -- від 1.5 годин.´ - підходить, маєте когось порекомендувати чи тільки гугль?
borsuk-lena 26 апреля в 06:55
На фб группа’ Чехия профессионально’, напишіть адміну Sergej Fisher,він порадить сам або дасть контакти.
1 1
автор Диана С. 26 апреля в 06:55
Ответ дляborsuk-lena
На фб группа’ Чехия профессионально’, напишіть адміну Sergej Fisher,він порадить сам або дасть контакти.
Дуже дякую
Tammy21 26 апреля в 07:00
Ответ дляДиана С.
Дякую за відповідь. ´Година роботи юриста та податкового конс. починається десь від 75 євро, середня ціна 150+. Дуже проста консультація -- від 1.5 годин.´ - підходить, маєте когось порекомендувати чи тільки гугль?
Онлайн? Ні. У мене є штоербератор офлайн і я його не віддам;) Можу написати через кілька годин нашому міграційному, може він погодиться, тоді я тут відпишуся . Якщо ні, то ні.
Зараз покопаюся, скину профіль дівчини, вона як раз працює з міграц.правом, має місцеву освіту.
автор Диана С. 26 апреля в 07:02
Ответ дляTammy21
Онлайн? Ні. У мене є штоербератор офлайн і я його не віддам;) Можу написати через кілька годин нашому міграційному, може він погодиться, тоді я тут відпишуся . Якщо ні, то ні.
Зараз покопаюся, скину профіль дівчини, вона як раз працює з міграц.правом, має місцеву освіту.
Дяка
Tammy21 26 апреля в 07:02
Ось. Спробуйте ій в особисті написати з запитом на офіц.консультацію. Вона свого часу нам дуже допомогла абсолютно безкоштовною порадою, яка зекономила купу грошей, часу та сил.
автор Диана С. 26 апреля в 07:03
Ответ дляTammy21
Ось. Спробуйте ій в особисті написати з запитом на офіц.консультацію. Вона свого часу нам дуже допомогла абсолютно безкоштовною порадою, яка зекономила купу грошей, часу та сил.
Дуже дякую.
AnnaOst 26 апреля в 08:04
Напишіть своє питання в групу ’закони Німеччини’ у фейсбуці
ElenaMari 26 апреля в 10:04
Ответ дляДиана С.
Дякую за відповідь. ´Година роботи юриста та податкового конс. починається десь від 75 євро, середня ціна 150+. Дуже проста консультація -- від 1.5 годин.´ - підходить, маєте когось порекомендувати чи тільки гугль?
Автор езжайте в Германию , там на месте все будете решать, почти все там останутся
автор Диана С. 26 апреля в 15:35
Дякую дуже усім за поради. Передала їх зацікавленій особі.
автор Диана С. 27 апреля в 17:42
Ответ дляTammy21
Ось. Спробуйте ій в особисті написати з запитом на офіц.консультацію. Вона свого часу нам дуже допомогла абсолютно безкоштовною порадою, яка зекономила купу грошей, часу та сил.
Відписали їй в дірект днем вчора. Сподіваюсь згодом відповість. Дякую. Якщо можете на усяк випадок іще якійсь контакт по цій тематиці дати - буду дуже вдячна.