Что для вас было последней каплей или нерешаемой ситуацией? Почему вернулись?
Der_Natali• 22 апреля 2024
Чоловік,вся родина в Україні.Дуже важко морально було в Німеччині .
Повернулася і не жалкую.
forumchanka• 22 апреля 2024
не уезжали и слава богу.не пристроили в трубу кучу денег и нервов.
Родичка повернулася бо тяжко було самій з дитиною, вдома дитиною з народження займалася її мама, чоловіка у неї немає. Подруга повернулася бо чоловік почав випивати, виявляється у нього така проблема була і раніше, але при ній і дітях тримався. Багато жінок повертається бо важко самій з малими дітьми, багато повертаються бо пішли на курси і зрозуміли що не вивчати мову. В принципі треба мати яйця і характер щоб там лишатися жінці, ще й з дітьми
saramimnida• 22 апреля 2024
Ответ дляСланочка
Всі мої кто повернувся то тільки до чоловіків. В кого чоловіка немає (я в тому числі) - залишився
Подтверждаю, так же и в моем окружении
Ответ дляGuzelli
Уехали не в Украину но с Германии, добровольно в тюрьму больше не хочу!
Отсутствие: медицины, перспектив, нормальной погоды, садика, принудительная школа, досуг для детей и нас, в общем спасибо но нет🤦♀️
Ви були в невеличкому містечку без знання англ. і нім.мов? В Україні школа необов´язкова? Дитина екстерном вчилася?
Ответ дляTammy21
Франкфурт на Майне в 15 минутах от центра города, английский и турецкий язык , школа - сейчас дочка учиться онлайн в украинской школе 9й класс , в Германии полтора года потеряла в интеграционном классе просидела просто зубрила немецкий , при каждом пуке справку неси , постоянные письма где кто куда и почему (в Украине и я когда училась и в санаторий и в лагерь ездила ) и мы никогда никому не отчитывались куда и где мы ,в Вайбер написала так и так и всё!
Площадок детских нет, песочниц качель горок ! Садик даже после трёх лет так и не нашли мест нет и не появилось .
Ну я рада если кому то норм нам не норм и на этом все
Елена - 79• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
В Украине ты сказал, что 10 дней ребенка не будет в школе, имеешь право, соц работник не прибежит.
И больного не ведёшь, и вообще можно прогулять если надо.
Ответ дляЕлена - 79
Да. Они конечно с этой школой. Что будет если ребенок неделю пропустит - не понятно.
Но нет. Надо создать демпинг цен на всех курортах на каникулах
Kristinka2106• 22 апреля 2024
Ответ дляElenaMari
Странно , моя родня там операции на шару делают и зубы ставят на шару и домой ни ни кричат
У меня свекровь там сидит и молится наверное чтоб все продолжалось как можно дольше.
___Nina___• 22 апреля 2024
Подруга виїжджала з чоловіком. Повернулася назад, після того як стикнулася з німецькою медициною. Про бюрократію всі і так давно знають. Як вона казала, більше шансів, що там захворієш і тобі не допоможуть, ніж ракета на голову.
Ответ дляGuzelli
З садочками дійсно проблема. Їх не вистачає. Про які саме справки мова?
Ответ для___Nina___
Знайти сімейного лікаря, вибудувати норм комунікацію з ним, навчитися користуватися додатками для термінів (бронювання) прийомів та виписати номера та адреси лікарень поблизу на випадок форс-мажору.
Ответ дляTammy21
В школу справки , дочь болела почти каждый месяц по несколько дней недель , сопли кашель температура живот , к врачу за каждыми соплями кашлю не набегаешься и термин иногда через неделю когда уже здоров , а в школу учительница закидала письмами и звонками -надоело жутко , это мой ребенок, захочет просто полежать пару дней пусть лежит это только мое дело а не государства
Елена - 79• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
В Україні можна і більше петляти) В Німеччині хворі не зобов´язані ходити.
У меня двое знакомых в Германии сидят с детьми , и здесь масса тем было .
Водят в школу больных детей ( не они ).
И никаких справок и пересидеть дома нет.
Водят в школу больных детей ( не они ).
Ответ дляЕлена - 79
Водят в школу больных детей ( не они ).
Насправді, для того щоб залишити дитину вдома, потрібно просто зателефонувати сімейному лікарю. Єдиний нюанс -- до цього повинен бути хоча б один очний прийом. Лікарняний (до 5 діб) може забрати член родини. Якщо хвороба дійсно є, то лікар призначає зустріч як термінову.
Ответ дляGuzelli
До лікаря не треба було бігати, достатньо було зателефонувати.
Ответ дляTammy21
😂 у нас такого не предполагалось ) я один раз сама болела и дочка но она спала я утром рано поехала , говорю можно пожалуйста справку в школу малая тоже болеет - без личного осмотра никаких справок !) Врач в 40 минутах езды на двух электричках , манала я
Ответ дляGuzelli
До чого тут ’у нас’? Норма дистанційного лікарняного була введена при пандемії та залишилася досі, вже назавжди. У вас була підписана декларація з сімейним лікарем?