29 ноября 2023

Зимове пальто Luhta на сніг - дощ як вам ?

Може у когось було зимове пальто таке Luhta чи хтось знає як воно в сніг - дощ ??на англійській переклала щось не дуже воно від дощу - снігу❄️❄️❄️ 🤯🤯захист є , але не сильний 🤯🤯
Результат:
вже голосів: 10
4 (40%) не дуже
3 (30%) клас
3 (30%) не знаю ‍♀️
3@йk@ 29 ноября 2023
Это же финский бренд? Если это он, то слышала только хорошие отзывы
автор Печенюшка 29 ноября 2023
Ответ для3@йk@
Это же финский бренд? Если это он, то слышала только хорошие отзывы
Так це фінський, сказали , що супер , а почала читати на сайті написано не дуже в сильний сніг - дощ 🌧️
Карамелька 29 ноября 2023
Не было, но мне нравится) цена?
Нагайна 29 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Так це фінський, сказали , що супер , а почала читати на сайті написано не дуже в сильний сніг - дощ 🌧️
В сильний дощ для будь якого одягу потрібна парасолька
Леопардові панчохи 29 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Так це фінський, сказали , що супер , а почала читати на сайті написано не дуже в сильний сніг - дощ 🌧️
а де ви його дивитеся?
Нагайна 29 ноября 2023
Ответ дляКарамелька
Не было, но мне нравится) цена?
Бачила тут в продавалці за 4
Карамелька 29 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Бачила тут в продавалці за 4
Цена - отличная. Взяла бы себе, но уже оделась. Закажите наложкой
автор Печенюшка 29 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Бачила тут в продавалці за 4
Де ? Може інша модель? Ця в 2 рази дорожча