16 декабря 2023

Субсидія нарахована, але не виплачується

Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи хтось стикався з таким: субсидія нарахована 17.11 з жовтня (перевірили в особистому кабінеті), але досі жодної виплати не було.
На контактній лінії сказали, що нічого не знають. І от що робить?
Экспертиза 16 декабря 2023
А можна запитати про особистий кабінет. Це де він? Я в цьому взагалі нічого не розумію. Але мій батько оформив. Також є певні запитання. Дякую
Морковна 16 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
А можна запитати про особистий кабінет. Це де він? Я в цьому взагалі нічого не розумію. Але мій батько оформив. Також є певні запитання. Дякую
Portal pfu ua
Экспертиза 16 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Portal pfu ua
Дякую. Спробуємо
Морковна 16 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
А можна запитати про особистий кабінет. Це де він? Я в цьому взагалі нічого не розумію. Але мій батько оформив. Також є певні запитання. Дякую
Там є особистий кабінет, реєстрацію проходите. Там є моя субсидія
автор Я таке знаю 16 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
А можна запитати про особистий кабінет. Це де він? Я в цьому взагалі нічого не розумію. Але мій батько оформив. Також є певні запитання. Дякую
Гугліть «особистий кабінет ПФУ»
Там треба залогінитись через КЕП чи дію. КЕП можна отримати у Приват 24 у розділі Бізнес.
Столічна штучка 16 декабря 2023
Думаю задержка финансирования
автор Я таке знаю 16 декабря 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Думаю задержка финансирования
Тоді питання, чи хтось отримав за ці місяці субсидію?
Экспертиза 16 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Тоді питання, чи хтось отримав за ці місяці субсидію?
Нам сказали, нараховано. Чекайте у січні. Це жовтень, листопад і грудень виходить
Але ми тільки у листопаді поновили документи
Экспертиза 16 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Тоді питання, чи хтось отримав за ці місяці субсидію?
Але тим у кого була раніше нарахована, то отримали у попередніх місяцях
автор Я таке знаю 16 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
Нам сказали, нараховано. Чекайте у січні. Це жовтень, листопад і грудень виходить
Але ми тільки у листопаді поновили документи
Я так розумію, що моя свекруха теж у листопаді поновила
Але каже, що у ПФУ сказали, що «може ви щось купили», тому і не виплачують
Привіт з ботойбіччя 16 декабря 2023
Когда у меня была субсидия как-то не интересовало когда ее переводили. Главное,чтоб утвердили
БезПаспортаНеПродаю 16 декабря 2023
В октябре подали через пфу.
Все четко в начале месяца выплачивают на карту.
ПриснитсяЖЕ 16 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Тоді питання, чи хтось отримав за ці місяці субсидію?
Так, за листопад отримала 3 грудня
автор Я таке знаю 16 декабря 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так, за листопад отримала 3 грудня
Блін, дуже дивно, чого ж моїм не виплачують
Удачная 16 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Блін, дуже дивно, чого ж моїм не виплачують
Коли подавали документи?
автор Я таке знаю 16 декабря 2023
Ответ дляУдачная
Коли подавали документи?
Взагалі і влітку отримували, а потім в жовтні чогось не прийшли гроші
В середині жовтня свекруха пішла та оновила інформацію
17.11 у особистому кабінеті прийшло повідомлення, що нараховано з жовтня
І жодної виплати(
Удачная 16 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Взагалі і влітку отримували, а потім в жовтні чогось не прийшли гроші
В середині жовтня свекруха пішла та оновила інформацію
17.11 у особистому кабінеті прийшло повідомлення, що нараховано з жовтня
І жодної виплати(
Якщо 17.11 було повідомлення, в грудні мали б отримати.. Ну так чи інакше виплатний період до 25 грудня, можливо ще буде. Затримки фінансування ніякої немає