Про аліменти, поновлення заяви

Добрий день. Дівчата, колишній чоловік останні кілька років офіційно виплачував аліменти. У грудні звільнився з місця роботи і обіцяв що ось ось відновлю виплати. Всі документи у виконавчій службі є. Як поновити заяви щодо невиплати і чи можливо вказати, що не платиться з грудня? У довідці з податкової всі ці дані є.
Треба ось так 20 апреля в 18:29
Спитайте в виконавчій, може можна середню по регіону з нього питати. Я так розумію він годний і тому звільнився, щоб ніхто йому на роботі повістку не вручив?
автор Дверной_Проем 20 апреля в 18:30
Ответ дляТреба ось так
Спитайте в виконавчій, може можна середню по регіону з нього питати. Я так розумію він годний і тому звільнився, щоб ніхто йому на роботі повістку не вручив?
ні, його звільнили, точніше попросили :) У мене стоїть фіксована сума. Питання в тому, що проблема дістатися виконавчої. Наскільки памятаю, раніше там було 2 години на тиждень прийомних. А у мене робота пятиденка до 18.
Треба ось так 20 апреля в 18:31
Ответ дляДверной_Проем
ні, його звільнили, точніше попросили :) У мене стоїть фіксована сума. Питання в тому, що проблема дістатися виконавчої. Наскільки памятаю, раніше там було 2 години на тиждень прийомних. А у мене робота пятиденка до 18.
Знайома ситуйшен. Я брала день відпустки і їхала писала там різні заяви
Знову Я 20 апреля в 18:35
Я вам розкажу прикол. В мене така сама ситуація. Але чоловік платить 2 роки неофіційно мені. У п´ятницю дзвонить чоловік і каже що виконавча служба прислала листа йому + на роботу про заборгованість. І він просто благав мене учора написати листа у виконавчу службу(прислав форму), що він платить аліменти і я до нього претензій не маю. Що це означає? Якщо би я не написала листа- це мобілізація одразу. Тепер виконавчі служби відслідковують боржників аліментів і передають в ТЦК.це так пояснила моєму колишньому виконавиця. Тому дівчата..тепер прекрасний шанс заставити платити чоловіків, хто ухилявся. І мій має 3 дітей..але якщо боржник то ця норма не діє. Якщо чоловік платить неофіційно- жінка має прислати листа по форсі до виконавчої служби, приклавши копії паспорта.
автор Дверной_Проем 20 апреля в 18:33
Ответ дляТреба ось так
Знайома ситуйшен. Я брала день відпустки і їхала писала там різні заяви
От і мені доведеться писати рапорт за власний рахунок, потім прорватися у виконавчу, знайти у кого справа, а потім ще скажуть що треба принести довідку з ЦНАП/ЖЕК/Цирк ітп
Знову Я 20 апреля в 18:37
Зараз виконвчим службам дали завдання відшуковувати боржників. І тому одна заява в виконавчу від вас і все
вАлнуюся сильнА 20 апреля в 18:35
Хоть шотА от этой мобилизации полезного)
автор Дверной_Проем 20 апреля в 18:35
Ответ дляЗнову Я
Я вам розкажу прикол. В мене така сама ситуація. Але чоловік платить 2 роки неофіційно мені. У п´ятницю дзвонить чоловік і каже що виконавча служба прислала листа йому + на роботу про заборгованість. І він просто благав мене учора написати листа у виконавчу службу(прислав форму), що він платить аліменти і я до нього претензій не маю. Що це означає? Якщо би я не написала листа- це мобілізація одразу. Тепер виконавчі служби відслідковують боржників аліментів і передають в ТЦК.це так пояснила моєму колишньому виконавиця. Тому дівчата..тепер прекрасний шанс заставити платити чоловіків, хто ухилявся. І мій має 3 дітей..але якщо боржник то ця норма не діє. Якщо чоловік платить неофіційно- жінка має прислати листа по форсі до виконавчої служби, приклавши копії паспорта.
останні роки взагалі добре взялися за неплатників, і пеня нараховується, і навіть кримінальні справи відкривають.
Знову Я 20 апреля в 18:36
Ответ дляДверной_Проем
останні роки взагалі добре взялися за неплатників, і пеня нараховується, і навіть кримінальні справи відкривають.
Взялися саме зараз.бо це мобілізовані одразу.
автор Дверной_Проем 20 апреля в 18:36
Ответ дляЗнову Я
Зараз виконвчим службам дали завдання відшуковувати боржників. І тому одна заява в виконавчу від вас і все
Може у звязку з цим виконавці вже не 3 години на тиждень працюють? :))))
Знову Я 20 апреля в 18:37
Ответ дляДверной_Проем
Може у звязку з цим виконавці вже не 3 години на тиждень працюють? :))))
У нас увесь день працюють
автор Дверной_Проем 20 апреля в 18:37
Ответ дляЗнову Я
У нас увесь день працюють
кожен день? чи якісь рибні дні?
Знову Я 20 апреля в 19:43
Ответ дляДверной_Проем
кожен день? чи якісь рибні дні?
Щодня
автор Дверной_Проем 20 апреля в 19:52
Ответ дляЗнову Я
Щодня
дякую
JulJul07 20 апреля в 23:05
Ответ дляДверной_Проем
останні роки взагалі добре взялися за неплатників, і пеня нараховується, і навіть кримінальні справи відкривають.
Пеня лиге через суд