Чавонадо• 10 мая 2024
Підняття виплат при народженні дитини в 2025 році
В ВР подано на розгляд закон про підвищення виплат при народження дитини . Подано на розгляд , якщо розглянуть і приймуть то чинності набуде з 1 січня. Питання , а якщо мама народить в 2024 а подасть документи на поміч після прийняття в 2025, виплати по старому будуть нараховувати чи по новому ?)
Срочнокпсихологу• 10 мая 2024
Цей проект подавали до війни кожен рік, і все коштів не находили. А тепер сказали, що коштів і подавно немає. Ніхто за нього не проголосує.
Малинка• 10 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Такая взрослая, дитё рожает, а в сказки верит))))
Автор видимо беженка на пособиях.
Аннуитет• 10 мая 2024
Хоть бы эти не забрали а вы про повышение,сейчас только рост цен ожидать можно ну и зарплат депутатов.
Люблю_смаколики• 10 мая 2024
О
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Маю надію, що виплати приберуть взагалі, щоб такі як автор не народжували
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Вумна, аж страшно• 10 мая 2024
У меня младшему 6,5
Эти законопроекты рассматривали ДО его рождения. И нифига.
Надеятся что сейчас рассмотрят - странно.
Но если вдруг даже примут. Рожу в 25 году и буду их донатить на зсу :))
Дюймовочка• 10 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
О
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Бог Вам суддя, хоча б одне дитя люди мають собі дозволити
Весотехник• 10 мая 2024
Ага, поднимут и вам выплаты, и зп учителям до 8 тысяч долларов. Чуть про коммуналку не забыла, ее отменят. Вообще.
У кого-то что-то упало... и теперь пытаются поднять. )))
Люблю_смаколики• 10 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
Якщо народжують заради виплат, то їм дитина не потрібна
Вумна, аж страшно• 10 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
О
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
А как вы оценили Автора?
Откуда вы знаете насколько ей нужны деньги и зачем она вообще рожает?
Срочнокпсихологу• 10 мая 2024
Автор, навіть , якщо уявити цю фантастику, що повисять, але вже сказали , що це нереально зараз зробити. То кошти виплачуються виходячі з народження дитини. В 2024 році народилась, то так і виплатять, по сумам 2024 року. Так, що скрещуйте ноги, може пидвищать, може дотянете до 1 січня 2025
Та_шо_ж_таке• 10 мая 2024
Ответ дляМалинка
Автор видимо беженка на пособиях.
Не
Жена военкома 😂
Сколько_мне_лет?• 10 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
О
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Любителі грошей :))
Скоро їх стане більше
Ви куку??? Після стількох втрат як раз потрібна народжуваність і держава в свою чергу має це заохотити та стимулювати.
Люблю_смаколики• 10 мая 2024
Ответ дляJENYABEST
Да правильно, дети только для богатых...
Блин с такими как вы нам до Европы не дойти...
З якими такими?
Ви вважаєте що це нормально народжувати заради грошей?
Срочнокпсихологу• 10 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
З якими такими?
У всьому світі є допомога, бо мати перестає працювати на деякий час. А ми що, чим хуже? У нас сміх , а не допомога.
Сколько_мне_лет?• 10 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
З якими такими?
Та й хоч би заради грошей. Без поповнення наша нація вимре. Це майбутні працівники та платники податків, засади економічного зростання або хоча би непадіння, наших пенсій
Додаю напруги• 10 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
За чей счёт банкет?)))
Обижулька• 10 мая 2024
Я против повышения выплат. Сама планирую ребенка, но считаю, что они должны от ЗП женщины зависеть, а не быть абсолютом. Да, реально знаю тех, кто рожал ради выплат и это страшно...
Распутница• 10 мая 2024
Ответ дляМалинка
Автор видимо беженка на пособиях.
Беженкой быть стыдно?
Люблю_смаколики• 10 мая 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та нічим, просто це дно, народжувати через виплати
Распутница• 10 мая 2024
Ответ дляДодаю напруги
За чей счёт банкет?)))
За счет ваших кровных налогов конечно
Роза в вазі• 10 мая 2024
При народженні дитини в 2025 році.
Вы понимаете, что это рождение в 25, а не в 2024?
Тундиринда• 10 мая 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
У меня младшему 6,5
Не заказывайте на перед как будет
Та_шо_ж_таке• 10 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Гроші не давати
А от дитячі садочки до 20:00 та по вихідних, школу з продовженою групою, Підтримка дитячого спорту та організація вільного часу - ось це і потрібно
Додаю напруги• 10 мая 2024
Ответ дляРаспутница
За счет ваших кровных налогов конечно
Да ща, сын закрывает ФОП, муж увольняется, а с моих 10000 грн много не нарожаешь)
Та_шо_ж_таке• 10 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
І на це нормальним сімʼям грошей вистачить
А за гроші народжують неблагонадійні