24 декабря 2023

Субсидия. Кто подавал заявление через сайт ПФУ

Добрый день
Помогите разобраться как подать заявку через сайт ПФУ, подаю первый раз. Какую владку выбирать: просто заявление или заявление по эксперементальному проекту? Какие доки необходимы? Или проще через Дию сделать?
Спасибо за ранее.
НаливайКа 24 декабря 2023
Я обирала просто заяву. Що таке експерименту не знаю, то не ризикнула.
Якщо ви вперше то всі доки. Якщо повторна то ні. Дивлячись яка у вас ситуація. Який склад сім´ї і тп.
НаливайКа 24 декабря 2023
Якщо робити через ПФУ, у вас мають бути всі квитанції, щоб вказати о/р, ердпоу і тп
Зайдіть подивіться заяву які там пункти і зрозумієте що вам необхідно надати.
IQ 80 24 декабря 2023
робили через дію місяць тому, просто все заповнила, вже і отримали.
Думаю через пенсійний такаж процедура.
Ноу коммент 25 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
робили через дію місяць тому, просто все заповнила, вже і отримали.
Думаю через пенсійний такаж процедура.
Ми ждем уже больше месяца
IQ 80 25 декабря 2023
Ответ дляНоу коммент
Ми ждем уже больше месяца
через дию?