10 января в 16:48

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
показать весь текст
Домашня Зюзя 01 мая в 01:13
Кто-то смотрел май? Не нашла
ПлакалаВАвто 01 мая в 09:34
Добрий день, подивіться будь ласка мені
Ольга, 38 років , ще якісь дані потрібні?

17 травня загинув коханий чоловік

Як далі жити без нього, я не вмію
Вирвали все внутрі, моє повітря, мої крила, мої мрії
Таро Клеопатра 01 мая в 09:35
Ответ дляПлакалаВАвто
Добрий день, подивіться будь ласка мені
Ольга, 38 років , ще якісь дані потрібні?

17 травня загинув коханий чоловік

Як далі жити без нього, я не вмію
Вирвали все внутрі, моє повітря, мої крила, мої мрії
Только время поможет вам(сил вам
Вареничніца 01 мая в 11:20
Доброго дня. Хто може мені подивитися? Чи буде якась фінансова перспектива на роботі для мене? Олеся 35
Налогообложу 01 мая в 11:24
Ответ дляПлакалаВАвто
Добрий день, подивіться будь ласка мені
Ольга, 38 років , ще якісь дані потрібні?

17 травня загинув коханий чоловік

Як далі жити без нього, я не вмію
Вирвали все внутрі, моє повітря, мої крила, мої мрії
Це вже скоро рік, як загинув чоловік? Я вас обіймаю
ПлакалаВАвто 01 мая в 12:06
Ответ дляНалогообложу
Це вже скоро рік, як загинув чоловік? Я вас обіймаю
Ні, 17 квітня 2024 року
WindTaro 01 мая в 12:09
Ответ дляПищалка
29 Оксана
якщо залишитеся в такому ж моральному сані як зараз- ні , чоловіка і дітей не буде. ви дуже хочете сімю- але і дуже закриваєтеся , нікого не пускаєте в свій світ , не вірете , що вас можна любити , може це якась травма дитинства або школи, тому всіх чоловіків які були в вас зацікавлені- ви сприйняли як друзів і не дали шансу. Вам потрібно додати впевненості собі і сексуальності , повірити самій , що ви маєте право на стосунки. магічної причини вашої самотності немає- ніяких порч або зглазів. Причина банальна , і ви її знаєте , вона вирішується , треба просто взяти себе в руки , я думаю ви зрозуміли про що я )
WindTaro 01 мая в 12:12
Ответ дляДомашня Зюзя
Простите, а можно посмотреть и мне ещё беременность?
17.09.1989 Анастасия
2024 рік - можлива незапланована вагітність , будете думати чи зберігати
2025- навряд
2026- вагітність з допомогою лікарів
Домашня Зюзя 01 мая в 12:17
Ответ дляWindTaro
2024 рік - можлива незапланована вагітність , будете думати чи зберігати
2025- навряд
2026- вагітність з допомогою лікарів
Спасибо
WindTaro 01 мая в 12:18
Ответ дляПлакалаВАвто
Добрий день, подивіться будь ласка мені
Ольга, 38 років , ще якісь дані потрібні?

17 травня загинув коханий чоловік

Як далі жити без нього, я не вмію
Вирвали все внутрі, моє повітря, мої крила, мої мрії
як порада карт- виконати вашу з чоловіком мрію- випала карта море- можливо ви мріяли разом про подорож? зробіть її в память про нього , і постарайтеся відпускати , йому погано , коли ви весь час плачите... тримайтися
WindTaro 01 мая в 12:19
Ответ дляВареничніца
Доброго дня. Хто може мені подивитися? Чи буде якась фінансова перспектива на роботі для мене? Олеся 35
якщо проявите ініціативу- так. якщо просто монотонно але гарно робити свою роботу- ні(
Вареничніца 01 мая в 14:05
Ответ дляWindTaro
якщо проявите ініціативу- так. якщо просто монотонно але гарно робити свою роботу- ні(
Нажаль не все від мене залежить. А виплата тим більше(((
Невидимка 01 мая в 14:27
Ответ дляПлакалаВАвто
Добрий день, подивіться будь ласка мені
Ольга, 38 років , ще якісь дані потрібні?

17 травня загинув коханий чоловік

Як далі жити без нього, я не вмію
Вирвали все внутрі, моє повітря, мої крила, мої мрії
Прийміть щирі співчуття. Низький уклін захиснику.
Невидимка 01 мая в 14:31
Ответ дляВареничніца
Доброго дня. Хто може мені подивитися? Чи буде якась фінансова перспектива на роботі для мене? Олеся 35
Добрий день і вам. Її і раніше не було, я маю на увазі підвищення по посаді , чи підвищення по зарплаті. і на жаль, і зараз до кінця року не буде. Карти вказють тимчасові труднощі
Аристократка-тунеядка 01 мая в 14:33
Доброго дня всім! Шановні тарологині, гляньте будь-ласочка чи є в мене шанс на переїзд закордон? Роблю для цього певні кроки, але щось немає бажаного результату поки (( Дякую!!! Світлана 20.07.1981
Невидимка 01 мая в 14:40
Ответ дляСмячиком
Дівчата,доброго ранку..втратила своє велике кохання ,чи буде в моєму житті ще любов,пристрасть..чи змиритися з самотністю ? Тетяна..
ви з минулим чоловіком розірвали стосунки? Буде у вас чоловік, але ще не скоро. Вас попереду чекають ще багато подій. Тут і виїзд за кордон, або повернення додому. В домі вашому син живе? Чоловіка зустрінете десь в дорозі, у вас буде цікаве знайомство:) Воно може початись зі сварки:) А батьки у вас живі?
Попадалочка 01 мая в 14:51
Инна 28 наладится личная жизнь ? Спасибо
Пукимончиг 01 мая в 14:59
Не знала, что есть такая тема) Спасибо, если кто то ответит.
По отношениям.
Я - Елена, 45лет
Он - Михаил 46лет
Какие у него чувства, мысли, планы? Что меня ждёт, как сложится отношения, надолго или временно?)
Невидимка 01 мая в 15:03
Ответ дляПищалка
29 Оксана
Оксана, я не бачу по картам до кінця року нікого. Тут вам потрібен другий розклад, чому не трапляється вам ваш чоловік. В чому причина може бути? Я бачу в минулому зовсім нічого незначущі зустрічі , це навіть складно було повноцінними побаченнями назвати. А вашій сестрі ( якщо це вона) робили операцію? Ще бачу чоловіка старшого, схоже , що батько в вашому домі
валери 62 01 мая в 15:08
Ответ дляВареничніца
Доброго дня. Хто може мені подивитися? Чи буде якась фінансова перспектива на роботі для мене? Олеся 35
В течении месяца будет остановка,вы будите растерянны,подавлены и будите пытаться серьезно изменить ситуацию но при этом от вас будет скрыта информация,важная для решения вашего вопроса,вы не будите до конца владеть ситуацией,связана она с препятствиями,причина которых пока остается загадкой
Сиамская сороконожка 01 мая в 15:10
Подивіться хтось і мені будь ласка.
Світлана, 36.
Чи завершиться вдало справа з документами найближчим часом
Смячиком 01 мая в 15:27
Ответ дляНевидимка
ви з минулим чоловіком розірвали стосунки? Буде у вас чоловік, але ще не скоро. Вас попереду чекають ще багато подій. Тут і виїзд за кордон, або повернення додому. В домі вашому син живе? Чоловіка зустрінете десь в дорозі, у вас буде цікаве знайомство:) Воно може початись зі сварки:) А батьки у вас живі?
Разом були 30 років,він військовий..на службі помер..серце.Це було кохання довжиною в життя..зараз як кохання,так і життя для мене при зупинилося.Син так,живе зі мною,мама також.Але точно можу сказати,за кордон не збираюсь
1 1
Невидимка 01 мая в 15:37
Ответ дляСмячиком
Разом були 30 років,він військовий..на службі помер..серце.Це було кохання довжиною в життя..зараз як кохання,так і життя для мене при зупинилося.Син так,живе зі мною,мама також.Але точно можу сказати,за кордон не збираюсь
Дякую за відповідь. Царство небесне вашому чоловіку . Як кажуть: пути господни неисповедимы. Так і з дорогою. Вона чітко показана. Чого за батьків спитала, тому що по картам бачу іноді претензії старшої людини до сина
Смячиком 01 мая в 15:43
Ответ дляНевидимка
Дякую за відповідь. Царство небесне вашому чоловіку . Як кажуть: пути господни неисповедимы. Так і з дорогою. Вона чітко показана. Чого за батьків спитала, тому що по картам бачу іноді претензії старшої людини до сина
Це я дякую вам за відповідь..одного не можу збагнути,я прожила з моїм чоловіком довге життя,він був тим самим одним і єдиним,моєю половинкою..тобто мені вже 50 !!! невже в такому віці ще можна зустріть кохання
WindTaro 01 мая в 15:45
Ответ дляПукимончиг
Не знала, что есть такая тема) Спасибо, если кто то ответит.
По отношениям.
Я - Елена, 45лет
Он - Михаил 46лет
Какие у него чувства, мысли, планы? Что меня ждёт, как сложится отношения, надолго или временно?)
Зараз у вас скоріш за все перписка , зустрічей ще не було , алке скоро повинна бути , відносини короткострокові , він нагадає вам чоловіка з минулого , а двічі на ті самі граблі ви наступати не захочете. легкий роман , який закінчиться по вашій ініціативі , секс можливий , але не більше. Життя разом і заміжжя не бачу з ним.
Пукимончиг 01 мая в 15:46
Ответ дляWindTaro
Зараз у вас скоріш за все перписка , зустрічей ще не було , алке скоро повинна бути , відносини короткострокові , він нагадає вам чоловіка з минулого , а двічі на ті самі граблі ви наступати не захочете. легкий роман , який закінчиться по вашій ініціативі , секс можливий , але не більше. Життя разом і заміжжя не бачу з ним.
Нет, мы уже 2 года вместе живем)
Невидимка 01 мая в 15:46
Ответ дляСмячиком
Це я дякую вам за відповідь..одного не можу збагнути,я прожила з моїм чоловіком довге життя,він був тим самим одним і єдиним,моєю половинкою..тобто мені вже 50 !!! невже в такому віці ще можна зустріть кохання
Так, ви зустрінете . Але повторюсь, це не буде ні завтра, ні післязавтра. А буде тоді, коли й самі не будете очікувати, і забудете колись гадання на кідстафі:) І це не буде шалене кохання, це будуть дві одинокі людини, які потягнуться один до одного.
1 1
WindTaro 01 мая в 15:48
Ответ дляПукимончиг
Нет, мы уже 2 года вместе живем)
тоді трошки не вірно задане питання) треба було написати пара. я зчитала к абсолютно нового чоловіка) чекайте в житті нового Михайла))
Пукимончиг 01 мая в 15:51
Ответ дляWindTaro
тоді трошки не вірно задане питання) треба було написати пара. я зчитала к абсолютно нового чоловіка) чекайте в житті нового Михайла))
Я спросила, что нас ждёт. Какие у него планы, мысли. Живём то вместе, но все очень зыбко)
Нового не чекаю, мне бы с этим разобраться
WindTaro 01 мая в 15:50
Ответ дляПукимончиг
Я спросила, что нас ждёт. Какие у него планы, мысли. Живём то вместе, но все очень зыбко)
Нового не чекаю, мне бы с этим разобраться
тоді чекаємо хай хтось ще подивиться) більше інформації уже є для цього)