10 января в 16:48

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
показать весь текст
WindTaro 30 апреля в 11:55
Ответ дляКаляка маляка
Добрый вечер.
А вы можете посмотреть, Светлана и Сергей - видят ли карты продолжение отношений?
Доброго дня. мені ще вік потрібен для відповіді
WindTaro 30 апреля в 12:08
Ответ дляЗ бісиками
Як цікаво
Якщо можна, мене, будь ласка…
Марія,38
Життя біля країн, як-от Іспанія, Німеччина у XV в. Священик, працівник церкви, який таємно практикує магію. Людина середнього або вище за середній достаток. Доходив до фанатизму у знищенні своїх ворогів. На схилі років був спійманий і викритий у чаклунстві. Смерть прийняв від спалення на багатті у віці 47 років.
стать чоловіча.
В цьому втіленні Вас може тягнути до магії і містики , не просто питати пораду карт , а й займатися і вивчати. Але у Вас є протирічча - з одного боку вам це цікаво , з іншого виховання не дозволяє відкрито брати в руки карти. Ваша родина цього не зрозуміє. Спробуйте метафоричні карти або медитації , щось легке , на шлях чорного вступати не можна- затягне і зруйнуєте своє життя.
Бешене сарі 30 апреля в 12:19
Ответ дляWindTaro
Ймовірно минуле втілення в Норвегії або Англії - ІІ ст. в. Відомий воєначальник, почесна людина. Ймовірність реінкарнації Вільгельма Завойовника чи Еріка, Кривавої Секіри. Смерть від нещасного випадку.
Стать чоловіча.
В цьому втіленні Ви доклали багато зусиль , щоб стати тією людиною , ким є зараз. Можливо займаєте керівну посаду і до Вас ідуть за порадою багато людей. Можливо маєте відношення до військових якимось чином.
Дякую, дуже цікаво)
Я впевнена, що ми маємо не одне минуле втілення, і мій досвід однозначно пов´язаний і з чоловічими втіленнями, і керівними посадами, і військовим досвідом. Це я бачу в своїй натальній карті.
Я дійсно могла б займати керівну посаду, мене часто бачать на таких, але в цьому житті це вже не моє, у мене є підлеглі, я очолюю де-які структурні підрозділи, але на більше не хочу свідомо.
Я дійсно була пов´язана по роботі з військовими, зараз вже ні, але завжди є яийсь зв´язок з ними, тим більш, що живу і працюю в зоні бд та і взагалі військові - це мій досвід з минулих життів, то якось з дитинства маю з ними справу так чи інакше)
WindTaro 30 апреля в 12:57
Ответ дляСмячиком
Дівчата,доброго ранку..втратила своє велике кохання ,чи буде в моєму житті ще любов,пристрасть..чи змиритися з самотністю ? Тетяна..
Вік ще б знати Ваш..
Налогообложу 30 апреля в 14:07
Ответ дляПищалка
А мене цікавить чи буду я колись заміжня? Може хтось подивиться
Хто ви і скільки років?
валери 62 30 апреля в 14:21
Ответ дляЯниЯ
Может ли кто-нибудь посмотреть, появится ли у меня мужчина для отношений Анна 45, не жить вместе, а проводить хорошо время, спасибо.
В течении месяца будут события при которых вы окажитесь не в то время и не в том месте и будите испытывать раздражение но не смотря на эти неприятности,будет новое знакомство с мужчиной
ЯниЯ 30 апреля в 14:22
Ответ длявалери 62
В течении месяца будут события при которых вы окажитесь не в то время и не в том месте и будите испытывать раздражение но не смотря на эти неприятности,будет новое знакомство с мужчиной
Благодарю
Каляка маляка 30 апреля в 14:44
Ответ дляWindTaro
Доброго дня. мені ще вік потрібен для відповіді
Мне 36, ему 39.
WindTaro 30 апреля в 15:14
Ответ дляКаляка маляка
Мне 36, ему 39.
Найближчі 3 міс немає розвитку відносин. все буде на такому рівні як є зараз. ініціатива у відносинах більше від Вас ніж від нього .. чи треба Вам такі стосунки- вирішувати не мені , але все дуже повільно- як в мультику про лінивця.
Каляка маляка 30 апреля в 15:19
Ответ дляWindTaro
Найближчі 3 міс немає розвитку відносин. все буде на такому рівні як є зараз. ініціатива у відносинах більше від Вас ніж від нього .. чи треба Вам такі стосунки- вирішувати не мені , але все дуже повільно- як в мультику про лінивця.
Спасибо. Попробую не проявлять инициативу. Пусть все идёт своим ходом
Смячиком 30 апреля в 15:23
Ответ дляWindTaro
Вік ще б знати Ваш..
Тетяна,50
WindTaro 30 апреля в 15:27
Ответ дляСмячиком
Тетяна,50
2024 рік пройде як переосмислення і заліковування ран , навіть якщо чоловіки і будуть вас кликати на побачення- ви будете відмовляти або ходити чисто для галочки. Але з цього стану ви поступово вийдете , енергетика у вас сильна , тому 2025 рік буде роком прийняття себе , своєї значимості і сексуальності , будете вибирати чоловіків , і сама не залишитеся)
Каляка маляка 30 апреля в 15:39
Ответ дляНалогообложу
Видно, что вы на расстоянии. Спешить не нужно, надо набраться терпения и все обернётся к лучшему. Отношения пока немного легкомысленные. Кто-то третий у вас в паре есть или что-то недосказанное?
Скажите пожалуйста, а ’все обернется к лучшему’ это ведь не обязательно про продолжение отношений?
Смячиком 30 апреля в 15:49
Ответ дляWindTaro
2024 рік пройде як переосмислення і заліковування ран , навіть якщо чоловіки і будуть вас кликати на побачення- ви будете відмовляти або ходити чисто для галочки. Але з цього стану ви поступово вийдете , енергетика у вас сильна , тому 2025 рік буде роком прийняття себе , своєї значимості і сексуальності , будете вибирати чоловіків , і сама не залишитеся)
Стосовно мого стану на сьогодні,так,ви дуже правильно описали..я зараз на нулі,на життевому нулі..в свої 50 шукаю зачіпки до життя..дуже довго не працювала,а тут за два дні найшла роботу,працюю,маю надію вона мене ,,витягне,, І,так,інших чоловіків начеб-то і не розглядаю,бо це як зрада до мого коханого чоловіка,з яким були разом 30 років.Але і самотність лякає Буду пробувати жити далі..Дякую вам
Пищалка 30 апреля в 18:10
Ответ дляНалогообложу
Хто ви і скільки років?
Мені 29. Дівчина. Нікому ніколи не подобалась.
WindTaro 30 апреля в 18:11
Ответ дляПищалка
Мені 29. Дівчина. Нікому ніколи не подобалась.
Імя і вік напишіть будь ласка
валери 62 30 апреля в 18:19
Ответ дляПищалка
Мені 29. Дівчина. Нікому ніколи не подобалась.
А у вас же был мужчина
Пищалка 30 апреля в 18:33
Ответ длявалери 62
А у вас же был мужчина
Ні, не було. Максимум на пару днів погуляти
Пищалка 30 апреля в 18:38
Ответ дляWindTaro
Імя і вік напишіть будь ласка
29 Оксана
валери 62 30 апреля в 18:58
Ответ дляПищалка
Ні, не було. Максимум на пару днів погуляти
Но в вашей жизни были мужчины а вот почему не складывались отношения,это уже другой вопрос
На циголках 30 апреля в 19:08
Ответ дляWindTaro
Життя Італії XV в. Втілення одного із братів сімейства Борджіа, Сезар. Він палав любов´ю та ревнощами до своєї рідної сестри Лукреції. Заради неї робив вбивства за допомогою отрути та кинджалу. На грунті шаленого ревнощів вбивав чоловіків і коханців Лукреції. У тому числі свого рідного брата. Смерть у нерівному бою настала у 31 рік.
Стать чоловіча.
В цьому втіленні можливо в юному віці ви були дуже ревнива і запальна , чоловіків навіть після першого побачення вважалии своїми , не давали свободи , дуже привязувалися. Але це все переросли і зараз маєте спокійний характер)
Дуже спокійна зараз))),выпадает все время император. Раздрадажает
2 1
Пищалка 30 апреля в 19:15
Ответ длявалери 62
Но в вашей жизни были мужчины а вот почему не складывались отношения,это уже другой вопрос
Дружне спілкування важко віднести до чоловіків в житті.
валери 62 30 апреля в 19:17
Ответ дляПищалка
Дружне спілкування важко віднести до чоловіків в житті.
По вашему посту,я поняла что у вас вообще не было общения
валери 62 30 апреля в 19:19
Ответ дляПищалка
Дружне спілкування важко віднести до чоловіків в житті.
Почему я и написала что мужчины были
Пищалка 30 апреля в 19:44
Ответ длявалери 62
Почему я и написала что мужчины были
В такому сенсі і у дітей вони є (
валери 62 30 апреля в 19:55
Ответ дляПищалка
В такому сенсі і у дітей вони є (
У детей есть отцы а у вас были мужчины и вы можете говорить все что угодно а руны показывают как есть на самом деле
3 2
Пищалка 30 апреля в 20:21
Ответ длявалери 62
У детей есть отцы а у вас были мужчины и вы можете говорить все что угодно а руны показывают как есть на самом деле
Та я ж нічого не кажу. Це добре що у всіх жінок без винятків є чоловіки.
TheTarotReader 30 апреля в 21:36
Ответ дляПищалка
Та я ж нічого не кажу. Це добре що у всіх жінок без винятків є чоловіки.
В вашей проблеме можно покопаться и разобраться. Было бы желание и готовность принять информацию. Как говорится, хотите — ищите, берите и пользуйтесь.
2 1
З бісиками 30 апреля в 23:10
Ответ дляWindTaro
Життя біля країн, як-от Іспанія, Німеччина у XV в. Священик, працівник церкви, який таємно практикує магію. Людина середнього або вище за середній достаток. Доходив до фанатизму у знищенні своїх ворогів. На схилі років був спійманий і викритий у чаклунстві. Смерть прийняв від спалення на багатті у віці 47 років.
стать чоловіча.
В цьому втіленні Вас може тягнути до магії і містики , не просто питати пораду карт , а й займатися і вивчати. Але у Вас є протирічча - з одного боку вам це цікаво , з іншого виховання не дозволяє відкрито брати в руки карти. Ваша родина цього не зрозуміє. Спробуйте метафоричні карти або медитації , щось легке , на шлях чорного вступати не можна- затягне і зруйнуєте своє життя.
Ох як цікаво, дякую))! Дуже тягне в ці країни, в 16 р. хрестилась в римо-католицькому костелі, і так, тягне до таро)) мені подарували колоду, але брати в руки маю страх)
Домашня Зюзя 01 мая в 00:04
Ответ дляWindTaro
Найближчі 3 роки вагітності карти не бачать. на все життя дивитися немає сенсу , так як людина сама творець своєї долі, але питання про дитину будуть виникати частіше в парі , і можливі сварки з чоловіком з цього приводу , Ви як і не проти , і фінанси дозволятимуть , але йому хочеться пожити для себе , не хоче повторно проходити випробування маленькою дитиною...
Простите, а можно посмотреть и мне ещё беременность?
17.09.1989 Анастасия