06 марта в 20:30

Зеленська відхилила запрошення Білого Дому.

Дружина Президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська відхилила запрошення Білого дому відвідати звернення Президента Джо Байдена до Конгресу (State of the Union), яке відбудеться сьомого травня.
Представник Білого дому повідомив, що рішення Зеленської мабуть викликано “накладанням графіків”. Таку ж відповідь дав і речник Зеленської. Пізніше Українська правда отримала коментар від Офісу Президента.

“Посольство України в США дійсно нещодавно отримувало запрошення для першої леді України бути присутньою 7 березня під час виступу президента США в Конгресі. Проте через заплановані події в графіку, в тому числі візит до Києва дітей із дитячого будинку, який завчасно був спланований, на жаль, перша леді не зможе взяти участь у події".

Так плювати в союзників,треба мати талант.
Дипломати від Бога
Результат:
вже голосів: 69
45 (65.22%) Байден та Конгрес не важливі
24 (34.78%) Байден врятував Україну
автор Реверанс 06 марта в 20:31
Карл Волох
А ви реально не розумієте, що оця відмова Зеленської (точніше, Зеленського) - ляпас людині, без якої український суверенітет був би вже історією, і подарунок його ворогам? Причому, удар завдається в момент, коли Байден відчайдушно намагається врятувати допомогу Україні, без якої ми вже потихеньку сипемося.
Prervana 06 марта в 20:31
Назло маме отморожу уши 😆
1 17
liss 06 марта в 20:32
Поеду вместо нее , какие проблемы 🤷‍♀️
Катрадзе_Я 06 марта в 20:32
це її запросили, щоб з навальною потоваришувати?
1 24 2
KaterionOK 06 марта в 20:32
А це ж її мали посадити поряд з дружиною Навального? Чи я щось плутаю?
Якщо так, то правильно зробила
25 7
Filomena 06 марта в 20:32
А де уточнення про навальну?
Свідомо упустили?
1 27
Катрадзе_Я 06 марта в 20:33
Ответ дляFilomena
А де уточнення про навальну?
Свідомо упустили?
треба ж зраду розігнати
3 21
Filomena 06 марта в 20:33
Ответ дляliss
Поеду вместо нее , какие проблемы 🤷‍♀️
Привезіть мені бутік. Ну хоч фотку бутіку з Білого Дому😁
автор Реверанс 06 марта в 20:33
Ответ дляКатрадзе_Я
це її запросили, щоб з навальною потоваришувати?
Навальна відмовилась їхати раніше й її там не буде.
Чому для Зеленської такий щільний графік відвідування дит.будинку?
3 5 9 2
liss 06 марта в 20:35
Ответ дляFilomena
Привезіть мені бутік. Ну хоч фотку бутіку з Білого Дому😁
С удовольствием, осталось за малым , чтоб государство проплатило поездочку 😇
5 1
inresta 06 марта в 20:36
все враги народа сидят в правительстве
крадут, врут, смеются
Filomena 06 марта в 20:37
Ответ дляliss
С удовольствием, осталось за малым , чтоб государство проплатило поездочку 😇
Ой, та просто скажіть що ви за бутіками, вас посольство відвезе)
Катрадзе_Я 06 марта в 20:37
Ответ дляРеверанс
Навальна відмовилась їхати раніше й її там не буде.
Чому для Зеленської такий щільний графік відвідування дит.будинку?
ага, а навальна відмовилась ’через втому’
3 5
Катрадзе_Я 06 марта в 20:38
це запрошення виглядає так само, як папа римський на пасху кресну ходу Українки з росіянкою організував
3 22
liss 06 марта в 20:39
Ответ дляFilomena
Ой, та просто скажіть що ви за бутіками, вас посольство відвезе)
А догонят ))) ?! Шоб отвезти
Горда пташка 06 марта в 20:41
Зеленську мали з навальною посадити поруч, як два символи жінок, що боряться з пуйлом. Зеленська відмовилася перша одразу, бо це дійсно приниження сидіти поруч.
7 30
Чашечка кофе 06 марта в 20:44
Сумно, що американці до сих пір не побачили різницю між українцями та ’’хорошими росіянами’’.

Білий дім міг би - і мав би - зрозуміти, що для будь-якого представника України ’легалізація хороших росіян’ своєю присутністю є неприйнятною ані з етичного, ані з політичного боку. Тому українці не будуть їхати.

Їх просто не треба кликати на один і той самий захід. Не кажучи вже про сидіння поруч
5 18
Чашечка кофе 06 марта в 20:45
Ответ дляГорда пташка
Зеленську мали з навальною посадити поруч, як два символи жінок, що боряться з пуйлом. Зеленська відмовилася перша одразу, бо це дійсно приниження сидіти поруч.
Україна воює не проти путіна, а проти імперського геноциду і спробам знищити повністю нашу країну. Навальний та його дружина такі ж самі імперці, як і путін, патрушев та компанія.
Olga Zelenyak 06 марта в 20:45
А если бы Зеленская согласилась и сидела рядом с Навальной от вас была бы такая же тема, только уже с возмущением, что Зеленская приняла приглашение.
Чашечка кофе 06 марта в 20:46
Ответ дляРеверанс
Карл Волох
А ви реально не розумієте, що оця відмова Зеленської (точніше, Зеленського) - ляпас людині, без якої український суверенітет був би вже історією, і подарунок його ворогам? Причому, удар завдається в момент, коли Байден відчайдушно намагається врятувати допомогу Україні, без якої ми вже потихеньку сипемося.
А посадити поруч першу леді України та дружину російського імперця це не приниження?
2 12
lisulya 06 марта в 20:46
Ответ дляРеверанс
Навальна відмовилась їхати раніше й її там не буде.
Чому для Зеленської такий щільний графік відвідування дит.будинку?
Ну и? Вам нужно было, чтобы это выглядело как ’Навальная отказалась сесть рядом с Зеленской и не пришла на мероприятие’? Все верно сделано. Вопрос, что задумал тот, кто решил посадить их вместе?
1 12
Горда пташка 06 марта в 20:48
Ответ дляЧашечка кофе
Україна воює не проти путіна, а проти імперського геноциду і спробам знищити повністю нашу країну. Навальний та його дружина такі ж самі імперці, як і путін, патрушев та компанія.
Поясніть це Білому дому. Мені не треба. Може наступного разу вони не будуть робити спроби поєднувати те, що не можна поєднати.
1 5 1
cheryl 06 марта в 20:48
Не знаю як дипломатія, а от селфі боневтіка реально навіть лякають. Спочатку Авдіївка, сьогодні Одеса...
1 6
po_li_na-49a8 06 марта в 20:49
А про НАВАЛЬНУю вы спецом опустили? или любите росию?
это ж надо так все перекрутить и переврать
8 1 5
po_li_na-49a8 06 марта в 20:50
Зеленская офигенно поступила. Послала публично на...фуй ту будущую последовательницу Путина
1 11 3
Чашечка кофе 06 марта в 20:50
Ответ дляpo_li_na-49a8
А про НАВАЛЬНУю вы спецом опустили? или любите росию?
это ж надо так все перекрутить и переврать
Удалено администрацией...
po_li_na-49a8 06 марта в 20:51
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Anadeya 06 марта в 20:51
Ответ дляГорда пташка
Поясніть це Білому дому. Мені не треба. Може наступного разу вони не будуть робити спроби поєднувати те, що не можна поєднати.
Наступного разу нам можуть запропонувати воювати за свої
2 1
Горда пташка 06 марта в 20:53
Ответ дляAnadeya
Наступного разу нам можуть запропонувати воювати за свої
Вважаєте треба було сісти поруч з дружиною навального? Та її б з гівном змішали б одразу всі українці.))
1 6
Чашечка кофе 06 марта в 20:54
Ответ дляAnadeya
Наступного разу нам можуть запропонувати воювати за свої
Типу дружина Навального бутерброда в штатах чи десь єс щось вирішує?